SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35769823

ROSIMA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 1999
IČO
35769823
DIČ
2020207299
Sídlo
Kukučínova 41, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľFrantišek Hanzlík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ROSIMA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 28. 7. 1999. Vo vedení firmy: František Hanzlík. V roku 2025 mala firma tržby 650 tis. € (−2,8 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať150. z 1 400 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
650 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2013
+100 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+5 %2015+43 %2016+34 %2017+18 %2018−54 %2019+20 %2020−35 %2021+17 %2022+96 %2023+21 %2024−12 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +96 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,4 %
    −22,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,6 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,3 %
    −2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby650 455 €668 933 €763 956 €633 828 €323 017 €277 253 €429 550 €358 144 €770 936 €653 128 €487 440 €341 878 €325 478 €
Výsledok hospodárenia10 640 €13 681 €104 €4 396 €−12 €−51 €−37 €−1 765 €6 020 €−649 €−740 €−377 €178 €
Aktíva spolu295 821 €267 748 €253 145 €176 469 €142 331 €154 995 €192 579 €160 149 €198 868 €208 983 €174 620 €227 379 €208 084 €
Vlastné imanie37 424 €26 785 €13 104 €13 000 €8 604 €8 616 €8 667 €8 703 €10 469 €4 448 €5 097 €5 837 €6 213 €
Podané28. 5. 20265. 5. 20259. 5. 20249. 6. 20233. 2. 20226. 4. 202127. 4. 202017. 4. 20199. 5. 201813. 2. 20172. 2. 201626. 2. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
150. z 1 400 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020207299
platiteľ od 1. 9. 1999
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kukučínova 41, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 7. 1999
27 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 19379/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16100 Pilovanie a hobľovanie dreva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • stolárstvood 1999
  • vykonávanie prác pomocou mechanizmov,od 1999
  • prenájom strojov a mechanizmov,od 1999
  • vyučovanie vedenia motorových vozidiel,od 1999
  • sprostredkovateľská činnosť,od 1999
  • kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 1999
  • kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 1999
  • prvotné spracovanie dreva-výroba piliarstva,od 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pilovanie a hobľovanie dreva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
85 zmlúv
spolu 2,7 mil. € · posledná 30. 6. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025150. z 1 400
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pilovanie a hobľovanie dreva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaFrantišek Hanzlík, konateľ
  3. 14. 4. 2017Zápis konečného užívateľa výhodFrantišek Hanzlík
  4. 1. 2. 2011Nový spoločníkFrantišek Hanzlík, podiel 100 %
  5. 1. 9. 1999Registrácia za platiteľa DPHSK2020207299
  6. 28. 7. 1999Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pilovanie a hobľovanie dreva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35769823

ROSIMA, s.r.o. – tržby 650 tis. € – IČO 35769823