SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35776102

IMMO.SK, a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 1999

predtým TRETIA VSC, a.s.

IČO
35776102
DIČ
2020276390
Sídlo
Pod Bôrikom 8, 811 02 Bratislava
firmy v okolí

PredstavenstvoIng. Barbara Durec+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IMMO.SK, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava, v registri od 11. 11. 1999. Vo vedení firmy: Barbara Durec a Marek Chlpáň. V roku 2025 mala firma tržby 327 tis. € (+4,2 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1108. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
327 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2013
+309 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+21 %2015+31 %2016−7 %2017+36 %2018+179 %2019+12 %2020+20 %2021−36 %2022−7 %2023−8 %2024−5 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,4 %
  • Najlepší rok
    2018, +179 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,1 %
    +12,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,9 %
    +6,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    70,5 %
    −4,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby327 230 €313 939 €329 202 €356 963 €385 267 €603 473 €501 465 €449 233 €160 810 €117 904 €127 082 €96 860 €80 078 €
Výsledok hospodárenia43 003 €1 831 €−53 053 €−4 943 €15 134 €72 176 €72 821 €137 606 €38 220 €14 274 €57 765 €22 948 €22 773 €
Aktíva spolu2 105 015 €2 286 137 €2 294 869 €2 511 919 €2 738 715 €2 785 091 €2 887 668 €2 876 035 €1 938 587 €1 447 592 €1 519 620 €1 473 303 €1 519 883 €
Vlastné imanie620 322 €577 318 €575 487 €628 540 €633 483 €618 349 €546 173 €560 827 €557 968 €519 748 €505 474 €178 213 €155 265 €
Podané27. 5. 202616. 6. 20255. 6. 202415. 6. 202322. 6. 202220. 6. 20211. 7. 202030. 5. 201928. 3. 201826. 6. 201729. 6. 201630. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1108. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
12 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020276390
platiteľ od 1. 1. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod Bôrikom 8, 811 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 11. 1999
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 2296/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TRETIA VSC, a.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • poradenstvo v predmete podnikania,od 1999
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,od 1999
  • prenájom strojov, prístrojov a zariadení,od 1999
  • faktoring a forfaiting,od 1999
  • vydavateľská činnosť,od 1999
  • reklamná a propagačná činnosť,od 1999
  • sprostredkovateľská činnosť,od 1999
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251108. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 8 záznamov

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 3. 2022Zmena obchodného menaIMMO.SK, a.s.predtým TRETIA VSC, a.s.
  3. 1. 2. 2021Nový člen vedeniaIng. Barbara Durec, predstavenstvo
  4. 1. 2. 2021Nový člen vedeniaMgr. Marek Chlpáň, predstavenstvo
  5. 21. 7. 2006Presun sídlaPod Bôrikom 8 Bratislavapredtým Detvianska 22 Bratislava
  6. 1. 1. 2001Registrácia za platiteľa DPHSK2020276390
  7. 8. 3. 2000Presun sídlaDetvianska 22 Bratislavapredtým Mikulášska 3 Bratislava
  8. 11. 11. 1999Vznik firmyAkciová spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35776102

IMMO.SK, a.s. – tržby 327 tis. € – IČO 35776102