SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35779144

AG Engineer, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1999

predtým CPC s.r.o.

IČO
35779144
DIČ
2020204549
Sídlo
Šášovská 3017/8, 851 06 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Gabriel

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AG Engineer, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 13. 12. 1999. Vo vedení firmy: Juraj Gabriel. V roku 2025 mala firma tržby 1,6 mil. € (+67,2 %) a zisk 658 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať289. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,6 mil. €
Za rok
+67 %
Od 2014
+752 %
01 mil.2 mil.2014—2015+157 %2016+133 %2017−3 %2018−1 %2019+36 %2020−68 %2021+8 %2022+3 %2023+21 %2024+56 %2025+67 %
  • Priemerný rast ročne
    +21,5 %
  • Najlepší rok
    2015, +157 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    39,9 %
    +18,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,7 %
    +15,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,9 %
    +12,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,3 %
    +2,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 649 455 €986 530 €631 086 €521 995 €508 749 €473 254 €1 502 012 €1 105 462 €1 118 180 €1 158 289 €497 169 €193 516 €—
Výsledok hospodárenia657 769 €208 973 €50 967 €23 777 €35 806 €3 566 €153 462 €253 886 €532 910 €407 685 €37 591 €59 761 €3 762 €
Aktíva spolu2 870 477 €2 008 773 €1 655 947 €1 563 474 €1 613 811 €1 505 537 €1 936 540 €1 438 718 €1 151 369 €682 332 €232 479 €194 492 €16 647 €
Vlastné imanie2 372 705 €1 714 936 €1 555 962 €1 504 994 €1 491 970 €1 456 164 €1 452 598 €1 299 136 €1 045 250 €512 340 €104 655 €67 064 €7 738 €
Podané30. 3. 202628. 3. 202526. 3. 202413. 3. 202324. 2. 202222. 3. 202130. 3. 202029. 3. 201929. 6. 201829. 6. 201711. 3. 201625. 3. 20153. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
289. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020204549
platiteľ od 21. 2. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šášovská 3017/8, 851 06 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 12. 1999
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 99240/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
CPC s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • obchodná činnosť-kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 1999
  • inžinierská činnosť,od 1999
  • činnosť v envíronmentálnej oblasti a zabezpečenia ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci v rozsahu voľnej živnosti,od 1999
  • školiaca a tréningová činnosť v oblasti manažmentu,od 1999
  • organizačné, marketingové a technické poradenstvo,od 1999
  • Výroba obrábacích strojovod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025289. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 6. 2025Presun sídlaŠášovská 3017/8 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Kopčianska 15 Bratislava
  3. 25. 7. 2015Presun sídlaKopčianska 15 Bratislavapredtým Šášovská 3017/8 Bratislava
  4. 8. 5. 2014Zmena obchodného menaAG Engineer, s. r. o.predtým CPC s.r.o.
  5. 8. 5. 2014Presun sídlaŠášovská 3017/8 Bratislavapredtým Sv. Cyrila a Metoda 871/20 Piešťany
  6. 8. 5. 2014Nový spoločníkIng. Juraj Gabriel, podiel 100 %
  7. 15. 4. 2014Nový člen vedeniaIng. Juraj Gabriel, konateľ
  8. 21. 2. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020204549
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35779144

AG Engineer, s. r. o. – tržby 1,6 mil. € – IČO 35779144