SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35779292

kitaScorp s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2000

predtým S-arom s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
35779292
DIČ
2020213063
Sídlo
Jašíkova 275/18, 821 03 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. Nikola Domonkosová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

kitaScorp s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 10. 1. 2000. Vo vedení firmy: Nikola Domonkosová. V roku 2025 mala firma tržby 136 tis. € (+1017,2 %) a stratu 146 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať89. z 126 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
136 tis. €
Za rok
×11,2
Od 2013
−48 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014−10 %2015+3 %2016+3 %2017−6 %2019−16 %2020−19 %2021−19 %2022×5,52023−97 %2024−46 %2025×11,2
  • Priemerný rast ročne
    −5,3 %
  • Najlepší rok
    2025, ×11,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,1 %
    +205,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,3 %
    +11,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,1 %
    +11,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,1 %
    +14,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920172016201520142013
Tržby135 899 €12 164 €22 478 €720 442 €130 924 €161 355 €198 311 €235 011 €250 825 €243 558 €236 516 €262 798 €
Výsledok hospodárenia−146 €−25 004 €−11 247 €309 570 €1 197 €2 305 €3 498 €4 490 €23 082 €−2 167 €−845 €13 026 €
Aktíva spolu13 397 €195 628 €318 988 €823 015 €527 126 €526 641 €536 685 €579 048 €517 826 €486 619 €489 386 €491 040 €
Vlastné imanie11 370 €194 128 €318 133 €731 241 €510 079 €508 882 €506 577 €498 066 €493 576 €470 494 €472 661 €476 824 €
Podané3. 2. 202621. 2. 20258. 2. 20241. 2. 202331. 1. 202222. 2. 20216. 2. 202010. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201629. 3. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
89. z 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020213063
platiteľ od 23. 2. 2000
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jašíkova 275/18, 821 03 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 1. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 20870/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
46750 Veľkoobchod s chemickými výrobkami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Slovarom s.r.o. · S-arom s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2025
  • Administratívne službyod 2025
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2025
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2025
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2025
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2025
  • Organizovanie športových podujatíod 2025
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciuod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s chemickými výrobkami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46750), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202589. z 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s chemickými výrobkami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 2. 2026 · 11 záznamov

  1. 3. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 11. 2025Zmena obchodného menakitaScorp s. r. o.predtým Slovarom s.r.o.
  3. 6. 11. 2025Presun sídlaJašíkova 275/18 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Bojnická 18 Bratislava - mestská časť Rača
  4. 6. 11. 2025Nový spoločníkMgr. Nikola Domonkosová, podiel 100 %
  5. 20. 10. 2025Nový člen vedeniaMgr. Nikola Domonkosová, konateľ
  6. 20. 11. 2015Presun sídlaBojnická 18 Bratislava - mestská časť Račapredtým Pečnianska 8 Bratislava
  7. 28. 1. 2009Presun sídlaPečnianska 8 Bratislavapredtým Znievska 1 Bratislava 5
  8. 5. 10. 2004Presun sídlaZnievska 1 Bratislava 5predtým Tupolevova 8 Bratislava 5
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s chemickými výrobkami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35779292

kitaScorp s. r. o. – tržby 136 tis. € – IČO 35779292