SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35783176

A plus services a. s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 2000

predtým UZMA spol. s r.o. a 2 ďalšie názvy

IČO
35783176
DIČ
2020277743
Sídlo
Lazaretská 3/A, 811 08 Bratislava – Staré mesto
firmy v okolí

PredstavenstvoJUDr. Marek Vereš

Kontakty na firmue-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A plus services a. s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava – Staré mesto, v registri od 28. 2. 2000. Vo vedení firmy: Marek Vereš. V roku 2025 mala firma tržby 638 tis. € (+39,9 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať68. z 266 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
638 tis. €
Za rok
+40 %
Od 2014
−58 %
01 mil.2 mil.2014—2015−17 %2018+10 %2019+4 %2020−13 %2021−48 %2022−7 %2023−2 %2024−23 %2025+40 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,6 %
  • Najlepší rok
    2025, +40 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,8 %
    +7,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    34,3 %
    +66,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,1 %
    +18,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    70,4 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby638 412 €456 397 €591 092 €601 767 €648 173 €1 248 070 €1 434 548 €1 376 026 €——1 253 630 €1 519 365 €—
Výsledok hospodárenia23 988 €−14 946 €45 676 €−17 475 €44 651 €39 929 €−384 407 €31 502 €78 363 €169 516 €−172 208 €6 541 €179 107 €
Aktíva spolu236 825 €175 371 €215 509 €228 595 €242 400 €276 822 €474 635 €559 837 €517 383 €587 342 €377 979 €425 640 €683 811 €
Vlastné imanie70 004 €46 016 €60 961 €5 285 €9 061 €−35 591 €−75 519 €308 888 €279 233 €206 108 €36 592 €208 800 €202 259 €
Podané5. 6. 202615. 5. 202528. 5. 202430. 3. 20239. 5. 202223. 6. 202127. 10. 20201. 7. 20193. 4. 201831. 3. 201730. 6. 201624. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
68. z 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020277743
platiteľ od 1. 2. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2018–2019

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 e-mail · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lazaretská 3/A, 811 08 Bratislava – Staré mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 2. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 5601/B
Základné imanie
25 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
80100 Súkromné bezpečnostné služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Apriority services a.s. · ABO, a.s. · UZMA spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • poskytovanie služieb informátora,od 2012
  • prevádzkovanie detektívnej služby v rozsahu ustanovenom v § 4 ods. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g) zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti,od 2012
  • prevádzkovanie strážnej služby v rozsahu ustanovenom v § 3 písm. a), b), c), d), e), f), g), h) zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti,od 2012
  • upratovanie vlakov, autobusov, lietadiel,od 2014
  • generálne a bežné čistenie - kancelárske budovy, domy alebo byty, továrne, obchody, inštitúcie,od 2014
  • čistiace a upratovacie služby,od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Súkromné bezpečnostné služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 990 tis. € · posledná 19. 12. 2024

Posledné zmluvy

  • Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SRZmluva o poskytovaní strážnej, bezpečnostnej a informátorskej služby515 tis. €19. 12. 2024
  • Poliklinika Karlova VesZmluva o poskytovaní upratovacích služieb864 €29. 12. 2023
  • Mestská časť Bratislava-PetržalkaNZ o nájme a podnájme nebytových priestorov470 €14. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 80100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202568. z 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (súkromné bezpečnostné služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

30 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 30.

História zmien

Posledná zmena 5. 6. 2026 · 18 záznamov

  1. 5. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 6. 2019Zápis konečného užívateľa výhodJUDr. Marek Vereš
  3. 21. 6. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Jozef Adamkov
  4. 4. 6. 2019Zmena obchodného menaA plus services a. s.predtým Apriority services a.s.
  5. 7. 12. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jozef Adamkov
  6. 6. 12. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodJUDr. Rudolf Klas
  7. 1. 12. 2018Nový člen vedeniaJUDr. Marek Vereš, predstavenstvo
  8. 10. 10. 2018Zmena obchodného menaApriority services a.s.predtým ABO, a.s.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia súkromné bezpečnostné služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35783176

A plus services a. s. – tržby 638 tis. € – IČO 35783176