SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35788232

PRVÁ GASTRO SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2000

predtým ROSYGO s.r.o.

IČO
35788232
DIČ
2021526771
Sídlo
Vajnorská 98, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľRobert Gombár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PRVÁ GASTRO SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 10. 5. 2000. Vo vedení firmy: Robert Gombár. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a stratu 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať661. z 695 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
−96 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+52 %2015+29 %2016−57 %2017+24 %2018−18 %2019+5 %2020−38 %2021−50 %2022+41 %2023−10 %2024−87 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    −22,8 %
  • Najlepší rok
    2014, +52 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -33,8 %
    +5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 867 €2 906 €22 231 €24 818 €17 547 €35 282 €56 837 €54 362 €66 601 €53 504 €125 862 €97 653 €64 193 €
Výsledok hospodárenia−7 942 €−8 724 €−390 €−10 513 €−17 828 €−76 387 €−56 842 €−18 655 €−23 040 €428 €3 550 €−16 644 €−27 372 €
Aktíva spolu23 474 €22 481 €25 552 €38 498 €33 281 €42 066 €84 327 €121 160 €100 881 €110 071 €101 367 €75 894 €29 859 €
Vlastné imanie−201 744 €−193 802 €−185 078 €−184 688 €−174 075 €−156 246 €−79 859 €−23 017 €−4 362 €18 679 €18 250 €−35 300 €−18 656 €
Podané30. 6. 202622. 6. 202528. 6. 202428. 6. 202326. 6. 202227. 6. 202128. 10. 202029. 6. 201925. 3. 201824. 3. 20179. 3. 201630. 6. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
661. z 695 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2021526771
platiteľ od 1. 9. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vajnorská 98, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 5. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 21726/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
56109 Ostatné účelové stravovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ROSYGO s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • pohostinská činnosť /bez ubytovacích zariadení/,od 2000
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2000
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2000
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,od 2000
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • administratívne a sekretárske služby,od 2007
  • prenájom motorových vozidiel, strojov, prístrojov, dopravných prostriedkov a výpočtovej techniky,od 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné účelové stravovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 645 € · posledná 20. 4. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56109), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025661. z 695
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné účelové stravovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2025Nový člen vedeniaRobert Gombár, konateľ
  3. 2. 4. 2019Presun sídlaVajnorská 98 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Bošániho 19 Bratislava
  4. 4. 4. 2012Zmena obchodného menaPRVÁ GASTRO SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ s. r. o.predtým ROSYGO s.r.o.
  5. 8. 12. 2010Nový spoločníkRobert Gombár, podiel 100 %
  6. 1. 9. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021526771
  7. 10. 5. 2000Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné účelové stravovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35788232

PRVÁ GASTRO SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ s. r. o. – tržby 3 tis. € – IČO 35788232