SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35795247

AQUASYSTEM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2000
IČO
35795247
DIČ
2020257525
Sídlo
Majerská 8105/3, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
firmy v okolí

KonateľĽubomír Vozár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AQUASYSTEM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa, v registri od 7. 9. 2000. Vo vedení firmy: Ľubomír Vozár. V roku 2024 mala firma tržby 393 tis. € (−39,2 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať30. z 123 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
393 tis. €
Za rok
−39 %
Od 2014
−9 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−18 %2016+20 %2017−3 %2018+2 %2019−10 %2020+142 %2021−54 %2022+198 %2023−49 %2024−39 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +198 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    2,0 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,9 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,8 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,9 %
    −4,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920182017201620152014
Tržby393 378 €646 896 €1 267 992 €426 134 €916 739 €378 457 €418 743 €410 675 €421 863 €352 510 €431 574 €
Výsledok hospodárenia7 747 €9 026 €18 714 €18 379 €18 584 €5 130 €15 045 €31 314 €25 231 €23 743 €24 658 €
Aktíva spolu921 433 €1 005 433 €1 126 504 €1 115 117 €499 989 €339 872 €369 202 €386 718 €391 254 €383 713 €377 397 €
Vlastné imanie406 704 €398 957 €359 931 €191 217 €172 837 €154 254 €149 259 €134 214 €102 900 €77 669 €53 926 €
Podané30. 6. 202522. 11. 202420. 5. 202420. 5. 202416. 2. 202231. 3. 20201. 4. 201922. 10. 201831. 7. 20177. 4. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
30. z 123 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020257525
platiteľ od 1. 2. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Majerská 8105/3, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 9. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 22410/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2000
  • kompletizácia výrobkov pre účely čistenia a úpravy vody a čistenia a ionizovania vzduchu,od 2000
  • montáž a servis elektrických a elektronických strojov a prístrojov,od 2000
  • kúpa hardwarového tovaru na kompletizáciu počítačov za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti,od 2000
  • prieskum trhu,od 2000
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2000
  • leasing zariadení, strojov, strojných zariadení a automobilov,od 2000
  • sprostredkovateľská činnosť v doprave,od 2000
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 20 tis. € · posledná 27. 10. 2025
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 64 tis. € · posledný 7. 3. 2023

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti15 tis. €27. 10. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202430. z 123
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 12. 2025 · 10 záznamov

  1. 2. 12. 2025Zápis konečného užívateľa výhodĽubomír Vozár
  2. 30. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 5. 10. 2023Presun sídlaMajerská 8105/3 Bratislava - mestská časť Vrakuňapredtým Hradská 76 Bratislava
  4. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaĽubomír Vozár, konateľ
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodĽubomír Vozár
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodĽubomír Vozár
  7. 17. 2. 2010Nový spoločníkĽubomír Vozár, podiel 100 %
  8. 22. 5. 2007Presun sídlaHradská 76 Bratislavapredtým Brestová 1 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35795247

AQUASYSTEM, s.r.o. – tržby 393 tis. € – IČO 35795247