SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35801387

ELS Slovakia, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2000

predtým ELS Pro, s.r.o.

IČO
35801387
DIČ
2020258163
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Ivan Gardian

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELS Slovakia, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 5. 12. 2000. Vo vedení firmy: Ivan Gardian. V roku 2025 mala firma tržby 491 tis. € (+43,9 %) a zisk 77 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať63. z 99 v odvetví
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
491 tis. €
Za rok
+44 %
Od 2013
+94 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014−16 %2015+65 %2016+1 %2017−10 %2018−9 %2019+130 %2020−57 %2021+19 %2022−24 %2023+85 %2024−30 %2025+44 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,7 %
  • Najlepší rok
    2019, +130 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,7 %
    +8,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    54,4 %
    +25,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    36,0 %
    +16,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,8 %
    +3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby491 180 €341 382 €488 726 €264 240 €345 507 €290 424 €667 703 €290 875 €317 902 €353 106 €351 196 €213 451 €253 526 €
Výsledok hospodárenia76 886 €26 023 €107 138 €36 193 €54 968 €47 391 €133 731 €27 292 €29 674 €34 579 €35 200 €25 697 €38 205 €
Aktíva spolu213 443 €130 564 €266 574 €160 413 €181 556 €151 756 €384 033 €279 820 €238 433 €192 499 €350 087 €143 938 €133 180 €
Vlastné imanie141 376 €90 513 €171 628 €100 683 €119 458 €111 881 €311 849 €205 410 €207 793 €178 118 €143 540 €108 340 €82 643 €
Podané19. 3. 202615. 3. 202516. 3. 202412. 3. 202323. 3. 202221. 3. 202112. 10. 202013. 3. 201916. 3. 201818. 3. 20177. 3. 201625. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
63. z 99 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020258163
platiteľ od 1. 2. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 12. 2000
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 23010/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4664 Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ELS Pro, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • administratívne práce,od 2000
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2000
  • sprostredkovateľská činnosť,od 2000
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 2000
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 2000
  • leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu,od 2006
  • inžinierska činnosť-obstarávateľská činnosť v stavebníctve,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
28 zmlúv
spolu 339 tis. € · posledná 14. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • „PENZIÓN“, Zariadenie sociálnych služieb TopoľčanyKúpna zmluva6 tis. €14. 8. 2026
  • Nitriansky samosprávny krajKúpna zmluva6 tis. €2. 4. 2026
  • „BORINKA - ALZHEIMERCENTRUM“, Zariadenie sociálnych služieb NitraZmluva o dielo38 tis. €17. 11. 2025
  • Nitriansky samosprávny krajKúpna zmluva_BARACHA_ZSS Bardoňovo13 tis. €17. 9. 2025
  • Nitriansky samosprávny krajKúpna zmluva 1824/2024/OSV29 tis. €6. 9. 2024
  • Nitriansky samosprávny krajKúpna zmluva6 tis. €8. 4. 2024
  • Nitriansky samosprávny krajKúpna zmluva8 tis. €22. 3. 2024
  • Centrum sociálnych služieb Rohov, Rohov 27, 906 04 RohovPriemyselná automatická práčka 18 kg13 tis. €23. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4664), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202563. z 99
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

68 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 68.

História zmien

Posledná zmena 29. 8. 2026 · 9 záznamov

  1. 29. 8. 2026Zápis konečného užívateľa výhodLívia Gardianová
  2. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 3. 5. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ivan Gardian
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ivan Gardian
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ivan Gardian
  6. 9. 11. 2010Nový spoločníkIng. Ivan Gardian, podiel 85 %
  7. 9. 11. 2010Nový spoločníkLívia Gardianová, podiel 15 %
  8. 1. 2. 2001Registrácia za platiteľa DPHSK2020258163
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35801387

ELS Slovakia, s.r.o. – tržby 491 tis. € – IČO 35801387