SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35804190

SAMDEX, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2001
IČO
35804190
DIČ
2020281692
Sídlo
Lubinská 23/A, 811 03 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Roman Konc+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SAMDEX, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 22. 1. 2001. Vo vedení firmy: Roman Konc a Richard Konc. V roku 2025 mala firma tržby 853 tis. € (−15,1 %) a stratu 31 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať222. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
853 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2013
+7 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+19 %2015+14 %2016+2 %2017+3 %2018−3 %2019−7 %2020−55 %2021+36 %2022+67 %2023+3 %2024−5 %2025−15 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,6 %
  • Najlepší rok
    2022, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,6 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -12,0 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -8,0 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,3 %
    +1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby853 101 €1 004 601 €1 063 060 €1 036 521 €619 052 €456 642 €1 019 560 €1 094 969 €1 129 880 €1 100 738 €1 080 680 €948 179 €798 507 €
Výsledok hospodárenia−31 042 €−33 559 €13 211 €3 377 €42 423 €−61 774 €−20 980 €18 748 €36 209 €73 678 €57 634 €32 101 €16 645 €
Aktíva spolu386 745 €422 813 €441 330 €470 597 €418 891 €365 158 €461 427 €414 733 €457 098 €374 181 €301 725 €244 337 €—
Vlastné imanie257 988 €289 030 €322 589 €309 378 €306 000 €263 577 €325 350 €346 331 €327 583 €291 374 €217 696 €160 061 €—
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202130. 10. 202028. 6. 201928. 6. 201830. 6. 201724. 6. 201618. 6. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
222. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020281692
platiteľ od 1. 3. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lubinská 23/A, 811 03 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 1. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 23275/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • automatizované spracovanie dát,od 2001
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2001
  • usporadúvanie školení, seminárov a vzdelávacích podujatí,od 2001
  • podnikateľské poradenstvo v oblasti výpočtovej a kancelárskej techniky a v oblasti obchodu,od 2001
  • prenájom výpočtovej a kancelárskej techniky,od 2001
  • sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností,od 2001
  • leasingová činnosť,od 2001
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 18. 8. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025222. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 6. 2023Presun sídlaLubinská 23/A Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým V Záhradách 33 Bratislava
  3. 24. 7. 2020Nový spoločníkIng. Roman Konc, podiel 100 %
  4. 11. 7. 2001Nový člen vedeniaIng. Richard Konc, konateľ
  5. 7. 3. 2001Presun sídlaV Záhradách 33 Bratislavapredtým Jaseňova č. 10 Bratislava
  6. 1. 3. 2001Registrácia za platiteľa DPHSK2020281692
  7. 22. 1. 2001Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35804190

SAMDEX, s.r.o. – tržby 853 tis. € – IČO 35804190