SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35805391

RKD s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2001
IČO
35805391
DIČ
2020235767
Sídlo
Beniakova 32, 841 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Pavol Brnoliak+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RKD s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 8. 2. 2001. Vo vedení firmy: Pavol Brnoliak a Pavol Bohony. V roku 2025 mala firma tržby 313 tis. € (+25,6 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať29. z 111 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
313 tis. €
Za rok
+26 %
Od 2013
+93 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−9 %2015+5 %2016+24 %2017+21 %2018+1 %2019+6 %2020+39 %2021+8 %2022−6 %2023−17 %2024−15 %2025+26 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,6 %
  • Najlepší rok
    2020, +39 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    +10,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,5 %
    +15,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,1 %
    +9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,5 %
    +5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby313 339 €249 388 €293 052 €353 562 €376 009 €347 701 €250 287 €235 274 €232 471 €191 614 €154 713 €147 094 €162 038 €
Výsledok hospodárenia6 463 €−20 793 €−25 058 €31 043 €16 057 €40 515 €53 310 €−8 650 €1 757 €27 950 €−2 945 €−139 €8 267 €
Aktíva spolu307 569 €270 342 €317 397 €325 933 €313 554 €325 093 €179 348 €139 888 €108 441 €82 993 €73 592 €67 898 €56 425 €
Vlastné imanie186 194 €179 732 €200 524 €225 582 €194 539 €178 482 €137 967 €24 657 €33 308 €49 515 €21 565 €24 509 €26 701 €
Podané26. 6. 202618. 6. 202517. 6. 202423. 6. 202321. 6. 202221. 6. 202121. 6. 202027. 6. 201920. 6. 201820. 3. 201731. 3. 20166. 3. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
29. z 111 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
11 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020235767
platiteľ od 1. 4. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Beniakova 32, 841 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 2. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 23405/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
95110 Oprava počítačov a periférnych zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • automatizované spracovanie dát,od 2001
  • údržba a oprava kancelárskych a počítacích strojov a zariadení na spracovanie dát,od 2001
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2001
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2001
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby,od 2001
  • reklamné činnosti,od 2001
  • organizovanie spoločenských a reklamných podujatí,od 2001
  • faktoring a forfaiting okrem súdneho vymáhania pohľadávok,od 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava počítačov a periférnych zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 5 tis. € · posledná 10. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 95110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202529. z 111
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava počítačov a periférnych zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Pavol Bohony
  3. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Pavol Brnoliak
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Pavol Bohony
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Pavol Brnoliak
  6. 4. 4. 2012Presun sídlaBeniakova 32 Bratislavapredtým Zátišie 10 Bratislava
  7. 25. 10. 2011Nový člen vedeniaIng. Pavol Brnoliak, konateľ
  8. 25. 10. 2011Nový člen vedeniaIng. Pavol Bohony, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava počítačov a periférnych zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35805391

RKD s.r.o. – tržby 313 tis. € – IČO 35805391