SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35810076

SOCCON s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2001
IČO
35810076
DIČ
2020260957
Sídlo
Orgovánová 2013/5, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
firmy v okolí

KonateľIng. Emil Kovarovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SOCCON s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa, v registri od 19. 4. 2001. Vo vedení firmy: Emil Kovarovič. V roku 2025 mala firma tržby 22 tis. € (−54,4 %) a stratu 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať189. z 332 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22 tis. €
Za rok
−54 %
Od 2013
−56 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+28 %2015+22 %2016−44 %2017−3 %2018+12 %2019−74 %2020+234 %2021−67 %2022×5,12023+45 %2024−53 %2025−54 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,6 %
  • Najlepší rok
    2022, ×5,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -93,3 %
    −94,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -113,5 %
    −115,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -10,6 %
    −10,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,6 %
    +6,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby22 227 €48 790 €102 872 €70 733 €13 736 €41 567 €12 438 €48 105 €43 124 €44 329 €78 809 €64 726 €50 507 €
Výsledok hospodárenia−20 738 €744 €3 287 €1 991 €−12 658 €1 276 €−15 532 €108 €2 258 €726 €−2 923 €3 103 €131 €
Aktíva spolu195 340 €253 230 €279 313 €289 577 €264 828 €274 751 €284 730 €306 710 €270 635 €274 073 €260 513 €273 242 €102 956 €
Vlastné imanie18 272 €39 010 €38 266 €34 979 €32 988 €45 647 €44 371 €59 903 €59 796 €57 538 €56 813 €59 735 €56 633 €
Podané28. 5. 202616. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202217. 6. 202126. 6. 202029. 3. 201919. 6. 201827. 6. 201729. 6. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
189. z 332 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020260957
platiteľ od 1. 7. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Orgovánová 2013/5, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 4. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 23888/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
93190 Ostatné športové činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prevádzkovanie autoumyvárne,od 2001
  • prevádzkovanie čerpacej stanice pohonných hmôt,od 2001
  • prekladateľská činnosť z a do jazyka nemeckého,od 2001
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, ak na ich priamu konzumáciu nie je k dispozícii viac ako 8 miest,od 2001
  • obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2001
  • čistenie interiérov a exteriérov automobilov,od 2001
  • organizovanie športových podujatí a turnajov,od 2001
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné športové činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025189. z 332
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné športové činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 5. 2022Presun sídlaOrgovánová 2013/5 Bratislava - mestská časť Vrakuňapredtým Súmračná 26 Bratislava
  3. 11. 11. 2009Nový spoločníkIng. Emil Kovarovič, podiel 100 %
  4. 1. 7. 2002Registrácia za platiteľa DPHSK2020260957
  5. 19. 4. 2001Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné športové činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35810076

SOCCON s.r.o. – tržby 22 tis. € – IČO 35810076