SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35813733

NADOS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ivanka pri Dunaji · od 2001
IČO
35813733
DIČ
2020202261
Sídlo
Vinohradská 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
firmy v okolí

KonateľIng. Marián Štiglic+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NADOS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji, v registri od 8. 6. 2001. Vo vedení firmy: Marián Štiglic a Peter Jung. V roku 2025 mala firma tržby 26 tis. € (−18,0 %) a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4162. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
26 tis. €
Za rok
−18 %
Od 2013
−60 %
050 tis.100 tis.2013—2014−35 %2015−18 %2016−12 %2017+38 %2018−0 %2019+13 %2020−17 %2021+144 %2022−30 %2023−20 %2024−41 %2025−18 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,4 %
  • Najlepší rok
    2021, +144 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,5 %
    +47,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -5,7 %
    +66,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby25 886 €31 581 €53 272 €66 874 €95 214 €38 950 €47 205 €41 804 €41 995 €30 531 €34 853 €42 549 €65 246 €
Výsledok hospodárenia−1 415 €−16 680 €−34 200 €−13 740 €−1 449 €−45 935 €−28 789 €−20 840 €−27 919 €−32 501 €−28 314 €−27 425 €−6 368 €
Aktíva spolu24 767 €23 148 €39 640 €60 429 €54 162 €84 761 €103 641 €102 693 €105 480 €47 016 €49 941 €50 821 €50 602 €
Vlastné imanie−306 752 €−305 338 €−288 658 €−254 458 €−240 718 €−239 270 €−193 335 €−164 546 €−137 875 €−110 893 €−78 422 €−50 102 €−22 855 €
Podané22. 3. 202624. 3. 202517. 3. 202423. 3. 202320. 3. 202230. 3. 202129. 6. 202031. 3. 201915. 3. 201827. 3. 201727. 3. 201631. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4162. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020202261
platiteľ od 1. 8. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vinohradská 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 6. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 24262/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava,od 2001
  • prieskum trhu,od 2001
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2001
  • podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb,od 2001
  • prenájom priemyselného tovaru,od 2001
  • sprostredkovateľská činnosť,od 2001
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),od 2001
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),od 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254162. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaPeter Jung, konateľ
  3. 28. 5. 2019Nový člen vedeniaIng. Marián Štiglic, konateľ
  4. 28. 5. 2019Nový spoločníkIng. Marián Štiglic, podiel 50 %
  5. 28. 5. 2019Nový spoločníkPeter Jung, podiel 50 %
  6. 1. 8. 2001Registrácia za platiteľa DPHSK2020202261
  7. 8. 6. 2001Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35813733

NADOS s.r.o. – tržby 26 tis. € – IČO 35813733