SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35814489

VENGA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2001
IČO
35814489
DIČ
2020236581
Sídlo
Osadná 9, 831 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľKatarína Fickuliaková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VENGA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 11. 6. 2001. Vo vedení firmy: Katarína Fickuliaková a Rastislav Šulík. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+18,2 %) a zisk 363 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4. z 128 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+18 %
Od 2013
+544 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+51 %2015−1 %2016+17 %2017+4 %2018+11 %2019+15 %2020−31 %2021−16 %2022+112 %2023+16 %2024+68 %2025+18 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +112 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    33,0 %
    +2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,1 %
    −3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,5 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,5 %
    −1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 099 494 €930 203 €554 901 €477 469 €225 691 €269 733 €393 664 €341 852 €308 543 €297 637 €253 601 €257 311 €170 627 €
Výsledok hospodárenia363 225 €285 318 €148 596 €180 049 €46 374 €27 153 €70 078 €35 706 €22 716 €28 826 €2 577 €7 331 €−13 453 €
Aktíva spolu1 276 512 €907 027 €587 148 €466 857 €244 215 €196 299 €182 908 €112 277 €112 896 €114 704 €119 429 €153 208 €145 427 €
Vlastné imanie1 205 962 €842 738 €557 420 €408 824 €228 774 €182 401 €155 248 €85 170 €49 464 €26 748 €−2 078 €−4 655 €−11 986 €
Podané28. 4. 202627. 6. 202528. 6. 202424. 6. 202330. 3. 20228. 3. 202127. 6. 202029. 3. 201922. 3. 201824. 3. 201730. 3. 201629. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4. z 128 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
94 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020236581
platiteľ od 1. 9. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Osadná 9, 831 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 6. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 24343/B
Základné imanie
6 650 €
Hlavná činnosť
93130 Fitnescentrá
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrno - spoločenských, športových podujatí a výstav,od 2001
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,od 2001
  • masérske služby,od 2001
  • prevádzkovanie telovýchovných zariadení slúžiacich na rekondíciu a regeneráciu,od 2001
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby,od 2001
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2001
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2001
  • pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení),od 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Fitnescentrá — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93130), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254. z 128
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (fitnescentrá).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 4. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaKatarína Fickuliaková, konateľ
  3. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaMgr. Rastislav Šulík, konateľ
  4. 15. 10. 2010Nový spoločníkKatarína Fickuliaková, podiel 60 %
  5. 15. 10. 2010Nový spoločníkMgr. Rastislav Šulík, podiel 40 %
  6. 1. 9. 2001Registrácia za platiteľa DPHSK2020236581
  7. 11. 6. 2001Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia fitnescentrá s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35814489

VENGA, s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 35814489