SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35816007

SCS - Slovak Customs Service, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2001
IČO
35816007
DIČ
2020261100
Sídlo
Agátova 22/B, 841 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIveta Skaličková

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SCS - Slovak Customs Service, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 11. 7. 2001. Vo vedení firmy: Iveta Skaličková. V roku 2025 mala firma tržby 176 tis. € (−11,2 %) a zisk 116 tis. €.

4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
176 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2013
−35 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−16 %2015+9 %2016+13 %2017−9 %2018−3 %2019+8 %2020−22 %2021−14 %2022−23 %2023+19 %2024+18 %2025−11 %
  • Priemerný rast ročne
    −3,6 %
  • Najlepší rok
    2023, +19 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    65,7 %
    +13,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    46,8 %
    +2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    44,4 %
    +3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,0 %
    −2,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby176 105 €198 212 €168 024 €141 270 €183 100 €213 074 €271 663 €250 881 €258 068 €285 121 €252 135 €230 699 €273 031 €
Výsledok hospodárenia115 619 €104 234 €84 927 €72 868 €98 158 €123 334 €116 295 €85 834 €112 500 €135 831 €87 083 €68 913 €96 548 €
Aktíva spolu260 168 €254 654 €240 358 €241 870 €223 115 €224 980 €583 172 €378 444 €379 199 €372 326 €273 525 €317 481 €631 206 €
Vlastné imanie247 083 €234 427 €230 193 €233 266 €215 398 €161 739 €375 846 €284 051 €198 217 €143 134 €259 848 €244 033 €307 735 €
Podané26. 3. 202626. 3. 202527. 3. 202429. 3. 202329. 3. 202230. 3. 202117. 6. 202028. 3. 201929. 3. 201829. 6. 201730. 3. 201630. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
333. z 599 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020261100
platiteľ od 1. 3. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Agátova 22/B, 841 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 7. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 24499/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
52290 Ostatné pomocné činnosti v doprave
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 2001
  • faktoring a forfaiting - vymáhanie pohľadávok,od 2001
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2001
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2001
  • organizovanie školení, kurzov a seminárov,od 2001
  • poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu v colnom konaní,od 2001
  • vybavovanie colnej deklarácie,od 2001
  • obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností,od 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné činnosti v doprave — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 52290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025333. z 599
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné činnosti v doprave).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 4. 2020Presun sídlaAgátova 22/B Bratislavapredtým Partizánska 13 Bratislava
  3. 11. 11. 2015Presun sídlaPartizánska 13 Bratislavapredtým Pribinova 16 Bratislava
  4. 4. 5. 2011Presun sídlaPribinova 16 Bratislavapredtým Jakubovo námestie 1 Bratislava
  5. 7. 4. 2009Presun sídlaJakubovo námestie 1 Bratislavapredtým Gajova 4 Bratislava
  6. 7. 4. 2009Nový spoločníkIveta Skaličková, podiel 100 %
  7. 20. 4. 2005Presun sídlaGajova 4 Bratislavapredtým Priemyselná 1 Bratislava 2
  8. 1. 3. 2002Registrácia za platiteľa DPHSK2020261100
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné činnosti v doprave s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35816007

SCS - Slovak Customs Service, s.r.o. – tržby 176 tis. € – IČO 35816007