SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35822261

XD VISION ECOTECH, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2001

predtým EcoTech, s.r.o. a 2 ďalšie názvy

IČO
35822261
DIČ
2020247141
Sídlo
Nová Rožňavská 136, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Murín

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

XD VISION ECOTECH, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 8. 10. 2001. Vo vedení firmy: Martin Murín. V roku 2025 mala firma tržby 40 tis. € (−20,1 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať639. z 943 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
40 tis. €
Za rok
−20 %
Od 2013
−81 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+14 %2015−25 %2016−78 %2017+187 %2018−3 %2019−40 %2020−65 %2021+58 %2022+53 %2023+182 %2024−67 %2025−20 %
  • Priemerný rast ročne
    −12,8 %
  • Najlepší rok
    2017, +187 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,6 %
    +13,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,9 %
    +31,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,6 %
    +10,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,2 %
    −12,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby39 839 €49 841 €150 470 €53 319 €34 753 €21 974 €62 667 €105 243 €108 814 €37 966 €175 264 €233 769 €205 217 €
Výsledok hospodárenia2 248 €−3 708 €2 131 €10 133 €703 €1 243 €6 963 €8 610 €−13 918 €−45 451 €2 232 €4 376 €−1 693 €
Aktíva spolu49 403 €63 066 €161 131 €146 725 €140 743 €120 505 €126 486 €145 201 €33 128 €91 940 €75 747 €80 195 €88 683 €
Vlastné imanie20 650 €18 402 €22 110 €19 979 €9 846 €9 143 €7 899 €937 €−176 549 €−162 630 €−117 180 €−119 411 €−123 786 €
Podané29. 6. 202627. 6. 202524. 4. 202410. 5. 202329. 3. 202220. 5. 202125. 2. 20207. 3. 201926. 3. 20187. 3. 201723. 3. 201620. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
639. z 943 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020247141
platiteľ od 1. 5. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nová Rožňavská 136, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 10. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 25114/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71129 Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
XD VISION SECURITY, s. r. o. · XD VISION SOUTH, s. r. o. · EcoTech, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

33 zapísaných činností

  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2001
  • sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb,od 2001
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2001
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2001
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,od 2001
  • prenájom motorových vozidiel,od 2001
  • inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvo,od 2001
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 10 tis. € · posledná 29. 10. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71129), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025639. z 943
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2023Zmena obchodného menaXD VISION ECOTECH, s.r.o.predtým XD VISION SECURITY, s. r. o.
  3. 23. 8. 2022Presun sídlaNová Rožňavská 136 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Vyšehradská 3713/8 Bratislava
  4. 23. 8. 2022Nový spoločníkIng. Martin Murín, podiel 100 %
  5. 22. 10. 2014Presun sídlaVyšehradská 3713/8 Bratislavapredtým Hviezdna 9368/38 Bratislava
  6. 30. 1. 2012Nový člen vedeniaIng. Martin Murín, konateľ
  7. 13. 7. 2011Presun sídlaHviezdna 9368/38 Bratislavapredtým Jókaiho 27 Bratislava
  8. 14. 12. 2010Zmena obchodného menaXD VISION SECURITY, s. r. o.predtým XD VISION SOUTH, s. r. o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35822261

XD VISION ECOTECH, s.r.o. – tržby 40 tis. € – IČO 35822261