SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35827441

HDO SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2001

predtým JC 1000, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
35827441
DIČ
2020286103
Sídlo
Vansovej 2, 811 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMatúš Vidoman+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HDO SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 17. 12. 2001. Vo vedení firmy: Matúš Vidoman a Ján Priebracha. V roku 2025 mala firma tržby 16,5 mil. € (−12,7 %) a stratu 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6. z 313 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16,5 mil. €
Za rok
−13 %
Od 2013
+7 %
020 mil.40 mil.2013—2014+21 %2015+24 %2016+17 %2017+11 %2018+3 %2019−12 %2020−21 %2021+5 %2022+4 %2023−3 %2024−17 %2025−13 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,6 %
  • Najlepší rok
    2015, +24 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,1 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,5 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,3 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,5 %
    −11,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby16 507 547 €18 918 538 €22 805 909 €23 431 125 €22 459 644 €21 330 942 €26 987 185 €30 760 053 €29 789 934 €26 811 605 €22 992 676 €18 607 745 €15 396 255 €
Výsledok hospodárenia−21 620 €−81 817 €372 498 €−46 505 €11 336 €29 711 €−725 €−659 879 €993 109 €735 808 €383 347 €1 139 846 €210 042 €
Aktíva spolu6 376 705 €7 606 083 €8 381 146 €10 074 822 €8 458 033 €8 312 135 €8 778 389 €11 113 399 €11 227 083 €10 996 556 €8 760 369 €7 313 622 €6 246 010 €
Vlastné imanie4 622 250 €4 643 869 €4 725 686 €4 353 189 €4 399 694 €4 388 357 €4 358 645 €4 359 370 €4 937 863 €3 944 754 €3 208 946 €2 825 598 €2 376 222 €
Podané30. 3. 202628. 3. 202525. 6. 202430. 3. 202331. 3. 202230. 3. 202130. 6. 202028. 3. 20193. 4. 201829. 6. 201713. 6. 201626. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6. z 313 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020286103
platiteľ od 19. 7. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 2 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vansovej 2, 811 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 12. 2001
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 44851/B
Základné imanie
1 377 548 €
Veľkosť
100 – 149 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25610 Opracovanie a povrchová úprava kovov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
HDO SK,s.r.o. · JC 1000, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2001
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,od 2001
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2001
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2001
  • obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2001
  • kovoobrábanie,od 2002
  • galvanizácia kovovod 2003
  • brúsenie a leštenie kovovod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Opracovanie a povrchová úprava kovov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
posledná 9. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25610), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256. z 313
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (opracovanie a povrchová úprava kovov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

14 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 14.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 11. 2022Zápis konečného užívateľa výhodAlica Beneken
  3. 3. 11. 2022Zápis konečného užívateľa výhodWerner Beneken
  4. 25. 6. 2015Nový spoločníkHDO Druckguss-und Oberflächentechnik GmbH, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom / Amtsgericht /, Paderborn pod číslom HRB 3218, podiel 100 %
  5. 16. 6. 2015Nový člen vedeniaMatúš Vidoman, konateľ
  6. 16. 6. 2015Nový člen vedeniaJán Priebracha, konateľ
  7. 1. 2. 2007Presun sídlaVansovej 2 Bratislavapredtým Kpt. M. Uhra 1220 Myjava
  8. 19. 7. 2002Registrácia za platiteľa DPHSK2020286103
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia opracovanie a povrchová úprava kovov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35827441

HDO SK, s.r.o. – tržby 16,5 mil. € – IČO 35827441