SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35828358

SUNDL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002

predtým S & L Bratislava, s.r.o.

IČO
35828358
DIČ
2020225548
Sídlo
Opletalova súp.č.6664, 841 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Tomáš Gaisl

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SUNDL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 7. 1. 2002. Vo vedení firmy: Tomáš Gaisl. V roku 2025 mala firma tržby 1 mil. € (−34,5 %) a stratu 149 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať683. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 mil. €
Za rok
−35 %
Od 2014
−50 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015−7 %2016−6 %2017+8 %2018−17 %2019−6 %2020+10 %2021+1 %2022+23 %2023−12 %2024−13 %2025−35 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +23 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -14,8 %
    −17,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -43,5 %
    −51,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -29,8 %
    −35,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,5 %
    +2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 007 470 €1 538 513 €1 759 797 €2 003 058 €1 634 284 €1 610 437 €1 467 242 €1 557 078 €1 886 623 €1 754 693 €1 866 442 €2 010 398 €—
Výsledok hospodárenia−149 443 €37 605 €25 911 €41 049 €−1 254 €53 168 €47 691 €169 386 €−16 968 €29 678 €50 792 €29 090 €−19 092 €
Aktíva spolu500 857 €698 252 €788 426 €878 033 €1 250 735 €1 675 462 €1 563 405 €1 100 924 €982 558 €1 521 685 €1 515 509 €1 454 240 €1 502 003 €
Vlastné imanie343 275 €492 719 €455 114 €429 203 €717 488 €932 706 €879 538 €495 810 €326 424 €1 135 890 €1 116 312 €1 070 740 €1 037 540 €
Podané30. 3. 202631. 3. 202528. 3. 202430. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202130. 4. 202029. 3. 201931. 3. 201825. 3. 201729. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
683. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020225548
platiteľ od 1. 2. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Opletalova súp.č.6664, 841 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 1. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 25742/B
Základné imanie
9 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
S & L Bratislava, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • zasielateľstvo,od 2002
  • nákladná cestná doprava,od 2002
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • medzinárodná nákladná cestná doprava,od 2004
  • činnosť organizačných a účtovných poradcov,od 2005
  • administratívne a sekretárske práce,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
posledná 7. 10. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025683. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 1. 2018Nový spoločníkIng. Tomáš Gaisl, podiel 100 %
  3. 29. 5. 2004Presun sídlaOpletalova súp.č.6664 Bratislavapredtým Opletalova 75 Bratislava
  4. 28. 5. 2003Nový člen vedeniaIng. Tomáš Gaisl, konateľ
  5. 6. 2. 2002Zmena obchodného menaSUNDL s.r.o.predtým S & L Bratislava, s.r.o.
  6. 7. 1. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35828358

SUNDL s.r.o. – tržby 1,0 mil. € – IČO 35828358