SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35829290

ANIMOLINE, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002
IČO
35829290
DIČ
2020247515
Sídlo
Kopčianska 20, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Arch. Jaroslav Baran

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ANIMOLINE, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 10. 1. 2002. Vo vedení firmy: Arch. Jaroslav Baran. V roku 2025 mala firma tržby 409 tis. € (+22,3 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať982. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
409 tis. €
Za rok
+22 %
Od 2014
+273 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+123 %2016−68 %2017+13 %2018+50 %2019+13 %2020+243 %2021−8 %2022−72 %2023+4 %2024+137 %2025+22 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,7 %
  • Najlepší rok
    2020, +243 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,3 %
    −5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,6 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,8 %
    −7,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby409 210 €334 505 €141 207 €135 903 €481 855 €521 309 €152 200 €134 316 €89 464 €78 831 €244 119 €109 574 €—
Výsledok hospodárenia13 127 €10 715 €−16 711 €−286 €295 €−7 757 €5 193 €10 792 €−17 748 €13 056 €18 438 €19 705 €−53 560 €
Aktíva spolu90 051 €74 826 €58 483 €45 531 €137 140 €32 176 €75 471 €67 112 €32 424 €60 905 €75 695 €69 108 €47 264 €
Vlastné imanie43 383 €30 256 €12 941 €−1 221 €−935 €−38 230 €−30 473 €−35 667 €−46 459 €−28 711 €−41 767 €−60 203 €−79 908 €
Podané21. 6. 202617. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202328. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 4. 20192. 4. 201827. 6. 201731. 3. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
982. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020247515
platiteľ od 1. 9. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kopčianska 20, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 1. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 25845/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prenájom nebytových priestorov spojený s doplnkovými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,od 2002
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • využívanie výsledkov tvorivej duševnej činnosti chránených osobitnými zákonmi ich pôvodcami včítanie vydávania, rozmnožovania a rozširovania literárnych a iných diel na vlastné náklady, predovšetkým vývoj, výroba a odbyt audiovizuálnych a elektronických médií s ťažiskom na výrobu trikových filmov pre TV, kino a reklamu, výroba počítačových hier a CD-ROMs, vývoj materiálov pre hore uvedené médiá, nákup a predaj prislúchajúcich práv, vývoj k tomu potrebných Software a Hardware, a všetky s tým spolené činnosti,od 2002
  • výskum trhu,od 2002
  • poskytovanie úverov nebankovým spôsobom z vlastných zdrojov,od 2002
  • organizovanie a zabezpečovanie kultúrno-spoločenských podujatí,od 2002
  • nákup, predaj a prenájom strojov a zariadení,od 2002
  • prenájom motorových vozidiel,od 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 236 tis. € · posledná 23. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Audiovizuálny fondZmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu24 tis. €23. 9. 2026
  • Audiovizuálny fondZmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu39 tis. €22. 4. 2026
  • Audiovizuálny fondZmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu48 tis. €16. 9. 2025
  • Audiovizuálny fondZmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu40 tis. €10. 4. 2025
  • Audiovizuálny fondZmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu30 tis. €18. 11. 2024
  • Audiovizuálny fondZmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu29 tis. €29. 7. 2024
  • Audiovizuálny fondZmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu26 tis. €9. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025982. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

23 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 23.

História zmien

Posledná zmena 21. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 21. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 12. 2024Nový spoločníkIng. Arch. Jaroslav Baran, podiel 25 %
  3. 11. 12. 2024Nový člen vedeniaIng. Arch. Jaroslav Baran, konateľ
  4. 25. 11. 2014Presun sídlaKopčianska 20 Bratislavapredtým Vrakunská 29 Bratislava
  5. 24. 2. 2010Nový spoločníkKatarína Zegerová, podiel 25 %
  6. 24. 2. 2010Nový spoločníkMarek Forray, podiel 25 %
  7. 24. 2. 2010Nový spoločníkIng. Drahoslav Demín, podiel 25 %
  8. 1. 9. 2002Registrácia za platiteľa DPHSK2020247515
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35829290

ANIMOLINE, spol. s r.o. – tržby 409 tis. € – IČO 35829290