SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35829613

VEMAPOS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002
IČO
35829613
DIČ
2020215736
Sídlo
Stara Vajnorská 37, 831 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMarián Habrman

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VEMAPOS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 21. 1. 2002. Vo vedení firmy: Marián Habrman. V roku 2025 mala firma tržby 670 tis. € (+22,0 %) a zisk 173 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať111. z 1 061 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
670 tis. €
Za rok
+22 %
Od 2013
−46 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−40 %2015+8 %2016+41 %2017−4 %2018−43 %2019+23 %2020−1 %2021−40 %2022+25 %2023−14 %2024+16 %2025+22 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,0 %
  • Najlepší rok
    2016, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    25,8 %
    +3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    87,9 %
    +4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    59,8 %
    −8,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,9 %
    +13,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby670 008 €549 383 €472 840 €552 010 €442 540 €737 021 €744 957 €607 766 €1 075 135 €1 122 298 €798 069 €738 621 €1 234 558 €
Výsledok hospodárenia172 990 €122 664 €83 347 €155 561 €27 732 €158 071 €172 702 €62 630 €175 929 €185 443 €120 142 €100 270 €307 226 €
Aktíva spolu289 100 €180 492 €237 223 €361 084 €227 110 €396 284 €334 951 €298 456 €397 146 €610 499 €256 789 €453 349 €506 622 €
Vlastné imanie196 756 €146 430 €107 114 €179 327 €51 498 €181 837 €196 468 €86 396 €199 696 €208 775 €143 908 €431 262 €330 993 €
Podané6. 3. 202612. 3. 202519. 6. 202428. 6. 202330. 3. 202231. 3. 202113. 10. 202029. 3. 201928. 6. 201828. 6. 201729. 6. 201631. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
111. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020215736
platiteľ od 1. 2. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stara Vajnorská 37, 831 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 1. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 25876/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • poradenská činnosť v predmete podnikania,od 2002
  • automatizované spracovanie dát,od 2002
  • čistiace a upratovacie práce,od 2002
  • zváračstvo,od 2002
  • montáž, opravy a rekonštrukcie vyhradených tlakových zariadení a vykonávanie revízií a skúšok týchto zariadení,od 2002
  • montáž, opravy a rekonštrukcie vyhradených plynových zariadení a vykonávanie revízií a skúšok týchto zariadení,od 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
15 zmlúv
spolu 433 tis. € · posledná 5. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001419461 tis. €5. 3. 2026
  • Sociálna poisťovňa, ústredieZmluva o dielo139 tis. €6. 10. 2025
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001400721 tis. €2. 5. 2025
  • Gymnázium,Zmluva o dielo—3. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025111. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMarián Habrman
  3. 25. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMarián Habrman
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMarián Habrman
  5. 27. 9. 2016Nový spoločníkMarián Habrman, podiel 100 %
  6. 27. 8. 2015Presun sídlaStara Vajnorská 37 Bratislavapredtým Karloveská 63 Bratislava 4
  7. 19. 1. 2004Presun sídlaKarloveská 63 Bratislava 4predtým Šustekova 21 Bratislava
  8. 1. 2. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020215736
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35829613

VEMAPOS, s.r.o. – tržby 670 tis. € – IČO 35829613