SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35834684

XIN DA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002
IČO
35834684
DIČ
2021639422
Sídlo
M.Sch.Trnavského 4, 841 01 Bratislava – Dúbravka
firmy v okolí

KonateľJie Ji+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

XIN DA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka, v registri od 9. 4. 2002. Vo vedení firmy: Jie Ji a Yuanshi Qiu. V roku 2025 mala firma tržby 33 tis. € (−9,5 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2548. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
33 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2021
+58 %
020 tis.40 tis.2021—2022+84 %2023−11 %2024+6 %2025−9 %
  • Najlepší rok
    2022, +84 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,9 %
    +2,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,5 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,5 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201520142013
Tržby32 541 €35 943 €33 952 €37 990 €20 643 €——————
Výsledok hospodárenia1 591 €826 €1 395 €1 585 €2 795 €1 720 €1 761 €1 864 €2 895 €3 506 €2 835 €
Aktíva spolu110 967 €109 148 €108 019 €107 280 €104 365 €102 057 €100 018 €100 719 €90 861 €89 223 €85 018 €
Vlastné imanie108 232 €106 641 €105 815 €104 420 €102 835 €100 040 €98 320 €96 560 €89 613 €86 719 €83 213 €
Podané29. 3. 202631. 3. 202531. 3. 202528. 3. 202324. 6. 202224. 6. 202220. 3. 202011. 9. 201930. 3. 201630. 6. 20151. 9. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2548. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M.Sch.Trnavského 4, 841 01 Bratislava – Dúbravka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 4. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 26385/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • prieskum trhu,od 2002
  • prenájom motorových vozidiel a športových potrieb,od 2002
  • prenájom priemyselného tovaru strojov a zariadení,od 2002
  • leasingová činnosť,od 2002
  • reklamná, propagačná a vydavateľská činnosť,od 2002
  • poskytovanie software, predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2002
  • vedenie účtovníctva,od 2002
  • faktoring a forfaiting,od 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252548. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 1. 2024Presun sídlaM.Sch.Trnavského 4 Bratislava - mestská časť Dúbravkapredtým Gercenova 6A Bratislava
  3. 10. 6. 2023Nový spoločníkJie Ji, podiel 69,9 %
  4. 23. 7. 2014Nový spoločníkYuanshi Qiu, podiel 15,1 %
  5. 15. 7. 2014Nový člen vedeniaYuanshi Qiu, konateľ
  6. 20. 6. 2009Nový spoločníkQiangqiang Shu, podiel 15 %
  7. 10. 7. 2007Presun sídlaGercenova 6A Bratislavapredtým Farského 24 Bratislava
  8. 14. 5. 2004Presun sídlaFarského 24 Bratislavapredtým Miletičova 9 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35834684

XIN DA, s.r.o. – tržby 33 tis. € – IČO 35834684