SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35835907

LEGRAND Slovensko, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002
IČO
35835907
DIČ
2020287192
Sídlo
Mlynské Nivy 5, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľJán Hupka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LEGRAND Slovensko, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 22. 4. 2002. Vo vedení firmy: Ján Hupka. V roku 2025 mala firma tržby 19,7 mil. € (+6,5 %) a zisk 1,9 mil. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5. z 75 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
19,7 mil. €
Za rok
+6 %
Od 2014
+79 %
010 mil.20 mil.2014—2015+16 %2016+3 %2017+10 %2018+0 %2019+3 %2020−1 %2021+13 %2022+10 %2023+7 %2024−7 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +16 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,7 %
    +2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    95,1 %
    +1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,2 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,8 %
    +1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby19 693 740 €18 494 973 €19 979 265 €18 593 281 €16 845 238 €14 906 417 €15 023 163 €14 538 624 €14 475 775 €13 111 526 €12 738 804 €10 986 779 €—
Výsledok hospodárenia1 904 944 €1 357 274 €2 404 420 €2 637 849 €1 921 635 €949 528 €1 231 630 €1 105 769 €1 077 639 €608 217 €819 955 €685 580 €456 886 €
Aktíva spolu9 442 933 €6 457 306 €7 578 185 €7 504 834 €6 635 397 €6 488 192 €6 850 725 €7 110 521 €6 104 765 €5 432 054 €5 827 156 €5 113 558 €5 377 082 €
Vlastné imanie2 002 800 €1 455 130 €2 502 276 €2 735 705 €2 019 491 €2 135 783 €2 417 885 €2 292 024 €1 186 256 €716 834 €928 572 €794 197 €565 503 €
Podané25. 6. 202626. 6. 202526. 6. 202415. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202126. 5. 20209. 5. 201922. 5. 201829. 3. 201731. 3. 201626. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5. z 75 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
669 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020287192
platiteľ od 15. 10. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynské Nivy 5, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 4. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 26507/B
Základné imanie
88 960 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46430 Veľkoobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod (najmä kúpa a predaj elektrických a elekronických prístrojov a zariadení),od 2002
  • kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod (najmä kúpa a predaj elektrických a elektronických prístrojov a zariadení),od 2002
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46430), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255. z 75
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

120 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 120.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 1. 2024Presun sídlaMlynské Nivy 5 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Panónska cesta 7 Bratislava
  3. 21. 7. 2023Nový člen vedeniaJán Hupka, konateľ
  4. 17. 9. 2009Nový spoločníkLEGRAND France SA, podiel 100 %
  5. 27. 4. 2007Presun sídlaPanónska cesta 7 Bratislavapredtým Pri Suchom mlyne 59 Bratislava
  6. 15. 10. 2002Registrácia za platiteľa DPHSK2020287192
  7. 22. 4. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35835907

LEGRAND Slovensko, s.r.o. – tržby 19,7 mil. € – IČO 35835907