SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35836016

CMD, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002
IČO
35836016
DIČ
2020226021
Sídlo
Damborského 4, 841 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Dušan Kováč

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CMD, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 3. 5. 2002. Vo vedení firmy: Dušan Kováč. V roku 2025 mala firma tržby 198 tis. € (−9,9 %) a zisk 51 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať419. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
198 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2014
+80 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+34 %2016−21 %2017−8 %2018+3 %2019+69 %2020−14 %2021−1 %2022+77 %2023−18 %2024−3 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,5 %
  • Najlepší rok
    2022, +77 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    25,9 %
    −1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,1 %
    −8,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,3 %
    −6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,2 %
    −7,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby198 142 €219 948 €226 469 €277 470 €157 035 €158 641 €185 241 €109 860 €106 851 €116 480 €147 993 €110 229 €—
Výsledok hospodárenia51 242 €60 233 €87 009 €69 494 €25 771 €30 060 €42 602 €4 884 €23 317 €35 619 €37 995 €19 167 €11 338 €
Aktíva spolu280 390 €244 755 €185 209 €280 433 €211 795 €180 014 €150 393 €147 645 €162 358 €138 896 €111 325 €69 317 €46 613 €
Vlastné imanie268 587 €217 345 €173 138 €263 225 €193 731 €167 960 €137 900 €145 298 €160 414 €137 097 €101 477 €63 483 €44 316 €
Podané27. 1. 20264. 2. 202528. 2. 20246. 2. 202329. 3. 202210. 2. 20216. 2. 202012. 2. 201924. 2. 201810. 2. 201723. 3. 201629. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
419. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020226021
platiteľ od 1. 7. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Damborského 4, 841 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 5. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 26516/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),od 2002
  • upratovacie práce,od 2002
  • usporadúvanie školení, seminárov a vzdelávacích podujatí,od 2002
  • organizovanie športových a kultúrnych podujatí,od 2002
  • poradenská činnosť v oblasti elektonických zariadení na spracovanie dát,od 2002
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu, reklamy a služieb,od 2002
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 2002
  • ukladanie písomností nearchívnej povahy,od 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025419. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 1. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 11. 2010Nový spoločníkMgr. Dušan Kováč, podiel 100 %
  3. 1. 7. 2002Registrácia za platiteľa DPHSK2020226021
  4. 3. 5. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35836016

CMD, s.r.o. – tržby 198 tis. € – IČO 35836016