SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35838841

EUROPHARMA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2002

predtým PINK, s.r.o.

IČO
35838841
DIČ
2020287500
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Kypr+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EUROPHARMA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 21. 6. 2002. Vo vedení firmy: Jaroslav Kypr a Marián Jánoš. V roku 2025 mala firma tržby 2,8 mil. € (+6,1 %) a zisk 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať87. z 906 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,8 mil. €
Za rok
+6 %
Od 2014
+33 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015−11 %2016−1 %2017−1 %2018+9 %2019+10 %2020−17 %2021−9 %2022+25 %2023+15 %2024+12 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,7 %
  • Najlepší rok
    2022, +25 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,5 %
    −10,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,0 %
    −3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,1 %
    +0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 832 443 €2 668 588 €2 379 064 €2 063 470 €1 653 848 €1 816 503 €2 192 650 €1 994 185 €1 831 942 €1 852 675 €1 878 586 €2 122 121 €
Výsledok hospodárenia32 511 €58 661 €49 827 €50 630 €16 841 €−9 823 €22 648 €26 791 €22 259 €21 722 €8 877 €11 450 €
Aktíva spolu1 068 501 €936 501 €821 060 €727 335 €443 951 €451 282 €539 614 €451 128 €473 353 €497 109 €448 901 €541 303 €
Vlastné imanie308 371 €275 860 €217 199 €167 372 €116 742 €99 901 €109 724 €87 076 €60 285 €38 026 €16 181 €18 754 €
Podané27. 3. 202620. 3. 202521. 3. 202422. 3. 202325. 3. 202225. 3. 202124. 3. 202027. 3. 201927. 3. 201825. 3. 201729. 3. 201626. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
87. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK7120000195
platiteľ od 25. 3. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

11 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 6. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 36122/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PINK, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2002
  • organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských, športových, odborných podujatí a tanečných zábav,od 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2002
  • pohostinská činnosť,od 2002
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni so zabezpečením individuálne pripravovaných liekov,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
13 zmlúv
posledná 2. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—2. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—3. 12. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202587. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

272 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 272.

História zmien

Posledná zmena 9. 7. 2026 · 18 záznamov

  1. 9. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  2. 9. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodViktoria Dospivová
  3. 8. 7. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  4. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 31. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMarek Peterčák
  6. 31. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMichal Vrzgula
  7. 1. 6. 2023Nový člen vedeniaIng. Marián Jánoš, MBA, konateľ
  8. 6. 12. 2022Nový spoločníkDr.Max Holding SK, a.s., podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35838841

EUROPHARMA, s. r. o. – tržby 2,8 mil. € – IČO 35838841