SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35844221

V I L L A s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stupava · od 2002
IČO
35844221
DIČ
2021685897
Sídlo
Ferdiša Kostku 56/24, 900 31 Stupava
firmy v okolí

KonateľIng. Marcel Sedláček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

V I L L A s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, v registri od 25. 9. 2002. Vo vedení firmy: Marcel Sedláček. V roku 2024 mala firma tržby 569 tis. € (−8,4 %) a zisk 31 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1. z 15 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
569 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2013
+494 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+68 %2015−17 %2016+61 %2017−13 %2018+55 %2019+27 %2020−33 %2021+28 %2022+79 %2023+10 %2024−8 %
  • Priemerný rast ročne
    +17,6 %
  • Najlepší rok
    2022, +79 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    5,4 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,9 %
    −5,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,0 %
    −4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,6 %
    +1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby569 039 €620 926 €564 615 €314 665 €245 481 €369 038 €289 928 €187 593 €215 342 €134 028 €160 635 €95 802 €
Výsledok hospodárenia30 832 €33 558 €57 987 €10 446 €2 319 €2 779 €10 301 €12 305 €5 817 €3 787 €1 785 €2 804 €
Aktíva spolu237 869 €191 555 €166 875 €132 984 €128 146 €147 698 €122 015 €107 782 €103 578 €68 238 €62 832 €55 172 €
Vlastné imanie172 116 €141 284 €137 726 €79 738 €69 292 €66 974 €64 194 €53 893 €49 588 €43 771 €39 984 €38 200 €
Podané29. 6. 20257. 2. 20243. 2. 20241. 2. 202429. 3. 202114. 3. 202126. 7. 20192. 7. 201810. 7. 201729. 7. 201630. 6. 201519. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1. z 15 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
9 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021685897
platiteľ od 1. 6. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ferdiša Kostku 56/24, 900 31 Stupava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 9. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 27397/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
71123 Geodetické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stupava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

37 zapísaných činností

  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti stavebníctva a v odbore geodézia a kartografia,od 2002
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2002
  • automatizované spracovanie dát,od 2002
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb,od 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Geodetické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 205 tis. € · posledná 22. 6. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71123), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20241. z 15
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (geodetické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2025 · 7 záznamov

  1. 29. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 6. 5. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Marcel Sedláček
  3. 25. 1. 2019Presun sídlaFerdiša Kostku 56/24 Stupavapredtým Bajkalská 10/B Bratislava
  4. 4. 9. 2013Presun sídlaBajkalská 10/B Bratislavapredtým Sabinovská 14 Bratislava
  5. 16. 3. 2010Nový spoločníkIng. Marcel Sedláček, podiel 100 %
  6. 1. 6. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021685897
  7. 25. 9. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia geodetické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35844221

V I L L A s.r.o. – tržby 569 tis. € – IČO 35844221