SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35845970

TELECOM CONSULT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002
IČO
35845970
DIČ
2020226340
Sídlo
Jána Stanislava 21, 841 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Ľubomír Kačala

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TELECOM CONSULT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 21. 10. 2002. Vo vedení firmy: Ľubomír Kačala. V roku 2025 mala firma tržby 401 tis. € (−3,7 %) a zisk 46 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať12. z 73 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
401 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2014
+21 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+110 %2016−22 %2017−21 %2018+10 %2019+7 %2020+40 %2021−24 %2022−1 %2023−19 %2024−2 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,8 %
  • Najlepší rok
    2015, +110 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,5 %
    −9,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    86,3 %
    −6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    24,3 %
    −26,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,8 %
    +27,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby401 248 €416 566 €426 330 €525 453 €529 432 €699 498 €499 501 €465 918 €425 401 €539 646 €694 683 €330 916 €—
Výsledok hospodárenia46 165 €87 944 €53 077 €63 562 €82 647 €109 774 €47 782 €50 344 €114 746 €113 727 €160 159 €56 134 €715 €
Aktíva spolu189 683 €172 659 €186 300 €248 190 €229 197 €280 300 €159 952 €201 998 €257 840 €242 354 €325 344 €167 187 €147 881 €
Vlastné imanie53 468 €95 247 €60 380 €70 865 €89 950 €117 077 €55 085 €172 393 €122 049 €121 030 €167 462 €64 152 €8 018 €
Podané31. 3. 202627. 3. 202530. 3. 202429. 3. 202329. 3. 202230. 3. 202131. 3. 202031. 3. 201929. 3. 201829. 3. 201723. 3. 201628. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
12. z 73 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020226340
platiteľ od 1. 3. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jána Stanislava 21, 841 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 10. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 27591/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
26309 Výroba ostatných komunikačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,od 2002
  • poradenská činnosť v oblasti telekomunikačných technológií v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2002
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2002
  • organizovanie školení, kurzov a seminárov,od 2004
  • školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • správa a servis technológií telekomunikačných sietí v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • montáž, opravy a údržba telekomunikačných zariadení a rádiových zariadení,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných komunikačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 26309), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202512. z 73
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných komunikačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 9. 2009Nový spoločníkIng. Ľubomír Kačala, podiel 100 %
  3. 1. 3. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020226340
  4. 21. 10. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných komunikačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35845970

TELECOM CONSULT, s.r.o. – tržby 401 tis. € – IČO 35845970