SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35846283

TSA /TOOLING SLOVAKIA AUTOMOTIVE/, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002
IČO
35846283
DIČ
2020288765
Sídlo
Bojnická 3, 831 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľSylvain Guillot

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TSA /TOOLING SLOVAKIA AUTOMOTIVE/, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 30. 10. 2002. Vo vedení firmy: Sylvain Guillot. V roku 2025 mala firma tržby 3,5 mil. € (+9,9 %) a zisk 571 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5. z 16 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,5 mil. €
Za rok
+10 %
Od 2013
−1 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014+5 %2015+15 %2016+15 %2017−6 %2018−3 %2019−26 %2020−6 %2021−31 %2022+51 %2023+33 %2024−27 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +51 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,2 %
    +7,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    29,0 %
    +12,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,6 %
    +10,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,5 %
    −8,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 528 725 €3 212 082 €4 372 483 €3 277 240 €2 171 462 €3 128 207 €3 319 617 €4 476 903 €4 607 811 €4 918 322 €4 277 305 €3 734 731 €3 565 163 €
Výsledok hospodárenia571 497 €270 224 €309 686 €284 911 €−36 785 €310 645 €−1 040 503 €−34 908 €−1 078 €286 213 €363 047 €297 883 €409 537 €
Aktíva spolu2 645 499 €2 415 747 €1 848 868 €2 653 972 €1 480 713 €1 553 572 €1 594 720 €3 083 008 €3 250 032 €3 479 162 €2 280 634 €1 884 513 €1 550 276 €
Vlastné imanie1 970 550 €1 599 053 €1 528 829 €1 419 143 €1 134 232 €1 171 016 €535 372 €1 150 719 €1 185 626 €1 336 704 €1 250 491 €1 087 444 €1 089 561 €
Podané16. 6. 202631. 3. 202524. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202231. 3. 202130. 4. 202028. 6. 201929. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5. z 16 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
155 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020288765
platiteľ od 15. 10. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bojnická 3, 831 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 10. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 27619/B
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
28410 Výroba strojov na obrábanie kovov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva17. 8. 2021
    veriteľ neuvedený
    24154/2021

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • navrhovanie a výroba súčiastok pre podvozky a karosérie určených pre automobilový priemysel,od 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2011
  • výroba kontrolných a montážnych prípravkov, prototypových dielov a mechanických súčiastok pre strojársky priemysel,od 2011
  • zhotovovanie výrobnej konštrukčnej dokumentácie,od 2011
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2022
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 2022
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba strojov na obrábanie kovov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 17. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 28410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255. z 16
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba strojov na obrábanie kovov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

14 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 14.

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 6. 2025Nový spoločníkTREBOROUTIL, société à responsabilité limitée, podiel 87,5 %
  3. 26. 6. 2025Nový spoločníkSylvain Guillot, podiel 12,5 %
  4. 17. 8. 2021Záložné právo
  5. 6. 1. 2020Nový člen vedeniaSylvain Guillot, konateľ
  6. 1. 6. 2015Presun sídlaBojnická 3 Bratislavapredtým Jozefa Hagaru 9/A Bratislava
  7. 15. 10. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020288765
  8. 12. 6. 2003Presun sídlaJozefa Hagaru 9/A Bratislavapredtým Búdkova 22 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba strojov na obrábanie kovov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35846283

TSA /TOOLING SLOVAKIA AUTOMOTIVE/, s.r.o. – tržby 3,5 mil. € – IČO 35846283