V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
PROZVAR, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 5. 12. 2002. Vo vedení firmy: Peter Fodrek a František Kolenič. V roku 2025 mala firma stratu 478 €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Stratové roky13 z 13
- Najslabší rok2017, strata 551 €
Ukazovatele 2025
- ROE-2,0 %−0,1 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA-2,0 %−0,1 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť1,4 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Výsledok hospodárenia | −478 € | −468 € | −155 € | −149 € | −104 € | −99 € | −79 € | −72 € | −551 € | −537 € | −22 € | −533 € | −48 € |
| Aktíva spolu | 24 431 € | 24 909 € | 25 037 € | 25 192 € | 25 340 € | 25 444 € | 25 543 € | 25 622 € | 26 174 € | 26 725 € | 27 262 € | 27 284 € | 27 336 € |
| Vlastné imanie | 24 091 € | 24 569 € | 25 037 € | 25 192 € | 25 340 € | 25 444 € | 25 543 € | 25 622 € | 25 694 € | 26 245 € | 26 782 € | 26 804 € | 27 336 € |
| Podané | 26. 3. 2026 | 26. 3. 2025 | 26. 3. 2024 | 20. 3. 2023 | 29. 3. 2022 | 23. 3. 2021 | 25. 3. 2020 | 25. 3. 2019 | 22. 3. 2018 | 22. 3. 2017 | 16. 3. 2016 | 25. 3. 2015 | 25. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 5. 12. 2002
- 23 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 27838/B
- Základné imanie
- 6 640 €
- Hlavná činnosť
- 72190 Ostatný výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
9 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť
- poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe dohody s autorom,od 2002
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
- organizovanie konferencií a školení,od 2002
- správca počítačových sietí,od 2002
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2002
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 2002
- výroba, inštalácie a opravy mechanických častí strojov, prístrojov a zariadení,od 2002
- výroba, montáž a opravy zariadení automatizačnej techniky,od 2002
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 72190), podobné tržby
Na tejto adrese
85 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.
Zobrazených 8 najnovších z 85.
História zmien
Posledná zmena 26. 3. 2026 · 5 záznamov
- 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 11. 11. 2010Presun sídlaKopčianska 14 Bratislavapredtým Javorová 7 Bratislava
- 20. 6. 2009Nový spoločníkIng. František Kolenič, PhD., podiel 50 %
- 20. 6. 2009Nový spoločníkIng. Peter Fodrek, PhD., podiel 50 %
- 5. 12. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 26. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35848472