SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35849568

RPV s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Chorvátsky Grob · od 2002
IČO
35849568
DIČ
2020239496
Sídlo
Monarská alej 3100/38, 900 25 Chorvátsky Grob
firmy v okolí

KonateľMartin Vačko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RPV s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorvátsky Grob, v registri od 17. 12. 2002. Vo vedení firmy: Martin Vačko. V roku 2025 mala firma tržby 132 tis. € (+7,1 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať298. z 695 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
132 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2013
+161 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2021+10 %2022+101 %2023+31 %2024−16 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,3 %
  • Najlepší rok
    2022, +101 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,2 %
    +20,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,9 %
    +24,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,3 %
    +16,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,5 %
    +16,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby132 020 €123 317 €146 296 €111 716 €55 542 €———————50 669 €
Výsledok hospodárenia23 980 €−2 368 €19 830 €6 555 €3 518 €−7 088 €13 513 €−27 036 €27 676 €27 463 €35 736 €12 396 €−30 414 €
Aktíva spolu167 531 €104 892 €104 915 €74 562 €97 117 €97 399 €116 384 €111 694 €154 886 €167 886 €84 272 €44 576 €—
Vlastné imanie109 736 €85 757 €88 125 €68 295 €61 740 €58 223 €65 310 €51 797 €78 833 €51 157 €14 225 €−21 510 €—
Podané30. 6. 202628. 6. 202530. 6. 202428. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202129. 6. 202027. 6. 20192. 4. 201829. 3. 201720. 4. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
298. z 695 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020239496
platiteľ od 1. 4. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Monarská alej 3100/38, 900 25 Chorvátsky Grob
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 12. 2002
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 27953/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56109 Ostatné účelové stravovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Chorvátsky Grob.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • inžinierska činnosť okrem vybraných činností v stavebníctve,od 2002
  • ubytovacie zariadenia - kategórie chatová osada,od 2002
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,od 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2002
  • nákup a predaj baleného potravinárskeho tovaru, ovocia, zeleniny, alko a nealkoholických nápojov v originálnom balení, kozmetiky a čistiacich potrieb,od 2002
  • uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien,od 2002
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné účelové stravovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56109), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025298. z 695
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné účelové stravovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 9. 2018Presun sídlaMonarská alej 3100/38 Chorvátsky Grobpredtým Demänovská 26 Bratislava
  3. 25. 8. 2012Nový spoločníkMartin Vačko, podiel 100 %
  4. 29. 4. 2009Presun sídlaDemänovská 26 Bratislavapredtým Pri Vinohradoch 11 Bratislava
  5. 1. 4. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020239496
  6. 17. 12. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné účelové stravovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35849568

RPV s.r.o. – tržby 132 tis. € – IČO 35849568