SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35856360

FALKEN s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2003
IČO
35856360
DIČ
2020226692
Sídlo
Heyrovského 14, 841 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Roman Weinštuk+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FALKEN s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 28. 2. 2003. Vo vedení firmy: Roman Weinštuk a Robert Virčík. V roku 2025 mala firma tržby 396 tis. € (−13,1 %) a stratu 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať116. z 211 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
396 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2014
+0 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+2 %2016+48 %2017−1 %2018+9 %2019−10 %2020−11 %2021−12 %2022+11 %2023−19 %2024+11 %2025−13 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,0 %
  • Najlepší rok
    2016, +48 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,6 %
    −5,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -14,1 %
    −20,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -10,6 %
    −14,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,7 %
    −5,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby396 416 €456 351 €411 096 €505 429 €455 095 €515 493 €581 948 €643 856 €589 904 €594 539 €402 589 €395 561 €—
Výsledok hospodárenia−14 372 €6 927 €−14 648 €1 116 €10 747 €3 863 €3 336 €2 854 €1 717 €−1 071 €324 €557 €3 666 €
Aktíva spolu135 161 €166 533 €141 559 €174 333 €170 332 €142 939 €200 963 €176 497 €181 026 €212 108 €154 395 €135 686 €145 236 €
Vlastné imanie101 743 €116 115 €109 187 €123 836 €122 720 €111 973 €108 110 €104 775 €101 921 €100 203 €101 275 €100 950 €100 394 €
Podané27. 3. 202627. 3. 202521. 3. 202420. 3. 202330. 3. 202226. 3. 20219. 6. 202026. 3. 201923. 3. 201814. 3. 201721. 3. 201613. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
116. z 211 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020226692
platiteľ od 16. 6. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Heyrovského 14, 841 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 2. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 28663/B
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46740 Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prenájom motorových vozidiel,od 2003
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2003
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/,od 2003
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2003
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2003
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 2003
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 2003
  • vedenie účtovníctva,od 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 11. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46740), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025116. z 211
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 1. 2023Nový spoločníkIng. Robert Virčík, podiel 50 %
  3. 17. 3. 2010Nový spoločníkIng. Roman Weinštuk, podiel 50 %
  4. 5. 6. 2004Nový člen vedeniaIng. Robert Virčík, konateľ
  5. 16. 6. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020226692
  6. 28. 2. 2003Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35856360

FALKEN s.r.o. – tržby 396 tis. € – IČO 35856360