SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35860995

Elektromontáž Bratislava, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2003
IČO
35860995
DIČ
2020217298
Sídlo
Jankolova 5, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIvan Výžinkár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Elektromontáž Bratislava, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 7. 2003. Vo vedení firmy: Ivan Výžinkár. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € (−90,0 %) a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3873. z 4 283 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
−90 %
Od 2014
−89 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+1 %2016+53 %2017−10 %2018−5 %2019+77 %2020−35 %2021−26 %2022−10 %2023−44 %2024+97 %2025−90 %
  • Priemerný rast ročne
    −18,1 %
  • Najlepší rok
    2024, +97 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby7 011 €70 262 €35 624 €64 019 €71 203 €96 409 €148 240 €83 618 €87 971 €97 869 €63 865 €63 010 €—
Výsledok hospodárenia−6 034 €4 689 €462 €894 €203 €1 452 €795 €−129 €2 939 €−8 676 €−7 852 €79 €797 €
Aktíva spolu−523 €8 783 €1 488 €88 624 €86 401 €83 118 €84 729 €93 757 €83 936 €79 312 €95 599 €95 583 €93 430 €
Vlastné imanie−1 345 €4 689 €462 €27 143 €26 251 €26 047 €24 595 €24 759 €24 887 €21 949 €30 625 €38 476 €38 400 €
Podané31. 3. 202623. 4. 202528. 3. 202430. 3. 202320. 4. 202231. 3. 202131. 3. 20201. 4. 201929. 3. 201829. 3. 201729. 3. 201627. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3873. z 4 283 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020217298
platiteľ od 1. 8. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jankolova 5, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 7. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 29151/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4,od 2003
  • prenájom motorových vozidiel,od 2003
  • prenájom priemyselného a spotrebného tovaru,od 2003
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení a technologických celkov,od 2003
  • štukatérstvo,od 2003
  • obkladačské práce,od 2003
  • maliarstvo, natieračstvo,od 2003
  • montáž a servis výpočtovej techniky,od 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253873. z 4 283
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 8. 2018Nový spoločníkIvan Výžinkár, podiel 100 %
  3. 2. 7. 2003Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35860995

Elektromontáž Bratislava, s.r.o. – tržby 7 tis. € – IČO 35860995