SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35868007

3A s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2003
IČO
35868007
DIČ
2021753503
Sídlo
Majerníkova 2, 841 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Pavel Andrássy+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

3A s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 20. 10. 2003. Vo vedení firmy: Pavel Andrássy, Ing Tomáš Andrássy a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 3,4 mil. € (−1,3 %) a zisk 550 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať10. z 70 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,4 mil. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+5264 %
02 mil.4 mil.2013—2014+24 %2015−1 %2016+10 %2017+32 %2019×72020−5 %2021+0 %2022+55 %2023+25 %2024+131 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +39,4 %
  • Najlepší rok
    2019, ×7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,4 %
    +1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,4 %
    −20,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,1 %
    −3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    42,4 %
    −14,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 356 602 €3 400 316 €1 472 100 €1 173 341 €756 147 €753 325 €793 598 €—112 987 €85 282 €77 369 €77 790 €62 579 €
Výsledok hospodárenia550 076 €516 655 €111 410 €118 023 €28 735 €50 233 €5 827 €10 754 €1 507 €899 €6 334 €9 195 €3 074 €
Aktíva spolu2 487 982 €2 048 699 €624 598 €596 607 €243 728 €224 749 €178 739 €128 501 €119 966 €94 102 €92 833 €78 201 €—
Vlastné imanie1 433 549 €883 473 €366 818 €255 408 €137 385 €108 650 €58 417 €52 588 €41 834 €40 327 €39 428 €33 094 €—
Podané10. 6. 202629. 5. 202528. 5. 20243. 4. 202323. 3. 20221. 4. 202125. 3. 20201. 7. 20193. 4. 201831. 3. 201730. 3. 201620. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
10. z 70 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
147 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021753503
platiteľ od 2. 2. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Majerníkova 2, 841 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 10. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 29888/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7739 Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • technicko-organizačné zabezpečenie kurzov, seminárov, školení a konferencií,od 2003
  • usporadúvanie verejných kultúrnych a športových podujatí,od 2003
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2003
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2003
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2003
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2003
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2003
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 101 tis. € · posledná 10. 6. 2024

Posledné zmluvy

  • MH Teplárenský holding, a.s.Nájomná zmluva č.: 2023005 Dodatok č.1—10. 6. 2024
  • MH Teplárenský holding, a.s.Nájomná zmluva č.: 2023005—9. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7739), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202510. z 70
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 6. 2026 · 13 záznamov

  1. 10. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2026Nový spoločníkIng. Pavel Andrássy, podiel 50 %
  3. 1. 5. 2026Nový spoločníkPavel Andrássy, podiel 50 %
  4. 7. 2. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Pavel Andrássy
  5. 6. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Pavel Andrássy
  6. 4. 3. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Pavel Andrássy
  7. 4. 3. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Andrássy PhD.
  8. 4. 3. 2023Zápis konečného užívateľa výhodPavel Andrássy
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35868007

3A s.r.o. – tržby 3,4 mil. € – IČO 35868007