SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35869267

Travel Centrum, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2003
IČO
35869267
DIČ
2021759399
Sídlo
Grösslingova 8, 811 09 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Imed Abdellaoui

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Travel Centrum, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 11. 11. 2003. Vo vedení firmy: Imed Abdellaoui. V roku 2025 mala firma tržby 37 tis. € (−4,0 %) a stratu 629 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať388. z 693 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
37 tis. €
Za rok
−4 %
020 tis.40 tis.2014—2015+80 %2016+183 %2017+29 %2018−5 %2019+8 %2020−29 %2021+16 %2022+10 %2023+3 %2024+14 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2016, +183 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,7 %
    +7,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -0,2 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    200,5 %
    +7,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby37 390 €38 929 €34 115 €33 174 €30 117 €25 990 €36 382 €33 789 €35 707 €27 612 €9 762 €5 417 €—
Výsledok hospodárenia−629 €−3 426 €−6 879 €−32 576 €−33 683 €−37 532 €−25 371 €−8 837 €−13 123 €−23 250 €−48 287 €−34 664 €−3 890 €
Aktíva spolu263 131 €282 670 €306 848 €328 551 €365 366 €403 575 €447 942 €437 487 €455 741 €469 834 €488 118 €519 352 €4 647 €
Vlastné imanie−264 513 €−263 884 €−260 458 €−253 578 €−221 003 €−187 320 €−149 788 €−124 417 €−115 580 €−102 457 €−79 206 €−30 920 €3 744 €
Podané30. 3. 202624. 3. 202520. 3. 202417. 3. 202321. 3. 202229. 3. 202117. 3. 20208. 3. 201917. 3. 201822. 3. 20178. 3. 20161. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
388. z 693 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2021759399
platiteľ od 1. 2. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Grösslingova 8, 811 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 11. 2003
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 30014/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73200 Prieskum trhu a verejnej mienky
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • organizovanie školení, kurzov a výstav,od 2003
  • organizovanie spoločenských a kultúrnych podujatí,od 2003
  • prenájom motorových vozidiel,od 2003
  • marketing a prieskum trhu,od 2003
  • reklamná činnosť,od 2003
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2003
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2003
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prieskum trhu a verejnej mienky — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025388. z 693
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prieskum trhu a verejnej mienky).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 1. 2023Nový spoločníkMgr. Imed Abdellaoui, podiel 100 %
  3. 21. 4. 2012Presun sídlaGrösslingova 8 Bratislavapredtým Dunajská 4 Bratislava
  4. 1. 2. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021759399
  5. 11. 11. 2003Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prieskum trhu a verejnej mienky s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35869267

Travel Centrum, s.r.o. – tržby 37 tis. € – IČO 35869267