SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35869402

A.D. Agency, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2003
IČO
35869402
DIČ
2021757573
Sídlo
Panónska cesta 17, 851 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľAlexandra Ferančíková

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A.D. Agency, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 31. 10. 2003. Vo vedení firmy: Alexandra Ferančíková. V roku 2025 mala firma tržby 392 tis. € (−6,4 %) a zisk 35 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať384. z 6 699 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
392 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2014
−43 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015−64 %2016+15 %2017+87 %2018+70 %2019+133 %2020−87 %2021+13 %2022+92 %2023−36 %2024+12 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,0 %
  • Najlepší rok
    2019, +133 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,9 %
    +24,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,7 %
    +34,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,5 %
    +17,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,2 %
    −5,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby392 401 €419 129 €375 834 €589 086 €306 716 €270 806 €2 138 063 €919 323 €540 988 €289 006 €250 250 €687 889 €—
Výsledok hospodárenia35 080 €−63 642 €16 655 €16 449 €−945 €24 770 €121 791 €71 892 €45 060 €41 213 €13 910 €10 311 €−58 269 €
Aktíva spolu539 744 €557 998 €1 512 080 €1 469 772 €1 494 331 €1 610 643 €2 277 757 €1 108 573 €652 123 €580 761 €335 174 €698 467 €326 764 €
Vlastné imanie301 055 €280 975 €316 321 €300 100 €283 652 €406 388 €381 618 €331 718 €259 827 €214 767 €173 554 €−70 356 €−80 667 €
Podané6. 5. 20263. 6. 20251. 3. 202413. 3. 202312. 5. 20222. 6. 202120. 3. 202013. 3. 201920. 3. 201821. 3. 201719. 3. 201627. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
384. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021757573
platiteľ od 1. 4. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Panónska cesta 17, 851 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 10. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 30027/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • automatizované spracovanie dát,od 2003
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 2003
  • vedenie účtovníctva,od 2003
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských podujatí a módnych prehliadok,od 2003
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2003
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,od 2003
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2003
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 6. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025384. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 5. 2026 · 7 záznamov

  1. 6. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodAlexandra Ferančíková
  3. 18. 4. 2018Zápis konečného užívateľa výhodAlexandra Ferančíková
  4. 6. 2. 2009Presun sídlaPanónska cesta 17 Bratislavapredtým Rybničná 61A Bratislava III
  5. 6. 2. 2009Nový spoločníkAlexandra Ferančíková, podiel 100 %
  6. 1. 4. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021757573
  7. 31. 10. 2003Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35869402

A.D. Agency, s.r.o. – tržby 392 tis. € – IČO 35869402