SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35874571

H4U s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004

predtým Hotel for you s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
35874571
DIČ
2021778286
Sídlo
Obchodná 68, 811 06 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Richard Mištík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

H4U s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 16. 1. 2004. Vo vedení firmy: Richard Mištík. V roku 2025 mala firma tržby 422 tis. € (−1,8 %) a stratu 486 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať85. z 311 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
422 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2013
+475 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+143 %2015+1 %2016+117 %2017−6 %2018+29 %2019−9 %2020−72 %2021−24 %2022×4,22023+14 %2024−2 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    +15,7 %
  • Najlepší rok
    2022, ×4,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,1 %
    −1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -0,2 %
    −2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    100,8 %
    −0,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby421 651 €429 171 €436 511 €381 951 €91 896 €120 486 €433 827 €475 573 €367 550 €392 259 €180 849 €178 217 €73 281 €
Výsledok hospodárenia−486 €4 468 €1 666 €6 821 €−24 228 €259 €45 €4 149 €6 276 €16 108 €4 208 €5 001 €−5 012 €
Aktíva spolu238 828 €164 973 €130 161 €216 840 €462 385 €122 960 €147 699 €160 256 €136 411 €202 012 €63 368 €42 408 €33 805 €
Vlastné imanie−1 880 €−1 393 €−5 861 €−7 527 €−14 347 €9 881 €9 622 €9 577 €5 427 €−848 €−16 957 €−21 165 €−26 165 €
Podané30. 6. 202613. 3. 202526. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202124. 8. 20207. 6. 201923. 3. 201829. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201525. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
85. z 311 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021778286
platiteľ od 1. 5. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obchodná 68, 811 06 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 1. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 30558/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
79120 Činnosti cestovných kancelárií
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Hotel For You s. r. o. · Hotel for you s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 2 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností

  • administratívne a sekretárske práce,od 2004
  • automatizované spracovanie údajov,od 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • výskum trhu a verejnej mienky,od 2004
  • organizačné a ekonomické poradenstvo,od 2004
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti cestovných kancelárií — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 21. 8. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 79120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202585. z 311
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti cestovných kancelárií).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 1. 2021Zmena obchodného menaH4U s. r. o.predtým Hotel For You s. r. o.
  3. 5. 1. 2021Presun sídlaObchodná 68 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Ondavská 5 Bratislava
  4. 5. 1. 2021Nový spoločníkRichard Mištík, podiel 100 %
  5. 17. 10. 2008Nový člen vedeniaMgr. Richard Mištík, konateľ
  6. 1. 5. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021778286
  7. 16. 1. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti cestovných kancelárií s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35874571

H4U s. r. o. – tržby 422 tis. € – IČO 35874571