SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35875852

Elanor Slovakia, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004
IČO
35875852
DIČ
2021791794
Sídlo
Miletičova 23, 821 09 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Ajla Bušina

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Elanor Slovakia, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 12. 2. 2004. Vo vedení firmy: Ajla Bušina. V roku 2025 mala firma tržby 1,8 mil. € (+6,1 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať78. z 6 701 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,8 mil. €
Za rok
+6 %
Od 2014
+14 %
01 mil.2 mil.2014—2015−22 %2016−1 %2017−0 %2018+4 %2019+13 %2020+2 %2021+21 %2022−4 %2023−3 %2024+3 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,2 %
  • Najlepší rok
    2021, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,7 %
    −6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    81,2 %
    −7,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 781 081 €1 679 349 €1 631 033 €1 683 494 €1 757 730 €1 457 126 €1 425 360 €1 260 646 €1 215 997 €1 216 651 €1 226 029 €1 563 353 €—
Výsledok hospodárenia16 196 €23 698 €19 831 €36 909 €14 677 €2 357 €19 369 €20 168 €−1 172 756 €54 026 €162 462 €32 328 €2 478 €
Aktíva spolu805 567 €1 233 417 €959 357 €1 135 182 €1 207 280 €923 438 €848 818 €864 327 €742 886 €1 801 694 €1 890 159 €1 759 313 €1 598 419 €
Vlastné imanie151 783 €135 587 €116 688 €96 857 €59 948 €29 922 €27 565 €23 544 €3 376 €1 176 132 €1 122 106 €969 698 €937 369 €
Podané13. 4. 202631. 3. 202513. 3. 202431. 3. 202330. 3. 202229. 3. 20212. 6. 20201. 4. 201929. 6. 201831. 3. 201719. 5. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
78. z 6 701 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
6 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021791794
platiteľ od 1. 6. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV3do 2019–2021
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Miletičova 23, 821 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 2. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 30682/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
20 – 24 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
LEI
097900CAKA0000229380
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • vedenie účtovníctva vrátane spracovávania mzdovej agendy,od 2004
  • vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 2004
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2004
  • kopírovacie a reprografické práce,od 2004
  • administratívne práce,od 2004
  • poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení, výpočtovej techniky a dopravných prostriedkov,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
posledná 23. 2. 2024

Posledné zmluvy

  • Obchodná akadémia, Nábrežie K.Petroviča 1571, Liptovský MikulášZmluva o duálnom vzdelávaní—23. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202578. z 6 701
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

30 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 30.

História zmien

Posledná zmena 13. 4. 2026 · 14 záznamov

  1. 13. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 3. 2021Zápis konečného užívateľa výhodMgr Ajla Bušina
  3. 2. 3. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodLibor Horáček
  4. 2. 3. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodTaťána Freithová
  5. 22. 2. 2021Nový člen vedeniaMgr. Ajla Bušina, konateľ
  6. 20. 12. 2019Zápis konečného užívateľa výhodLibor Horáček
  7. 20. 12. 2019Zápis konečného užívateľa výhodTaťána Freithová
  8. 19. 12. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodEva Coller
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35875852

Elanor Slovakia, spol. s r.o. – tržby 1,8 mil. € – IČO 35875852