SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35875976

LAFER Slovakia, s.r.o. v likvidácii

Zaniknutá 9. 12. 2022Spoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2004

predtým LAFER Slovakia, s.r.o.

IČO
35875976
DIČ
2021794302
Sídlo
Poľná 4234/9, 903 01 Senec
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LAFER Slovakia, s.r.o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 17. 2. 2004 do 9. 12. 2022. V roku 2022 mala firma stratu 218 €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Nie je platiteľom DPH
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2022
−218 €
Za rok
strata
−750−500−25002013strata2014strata2015strata2016strata2017strata2018strata2019strata2020strata2021strata2022strata
  • Stratové roky
    10 z 10
  • Najslabší rok
    2017, strata 650 €

Ukazovatele 2022

  • ROE
    -0,5 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,5 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,5 %
    +0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2022202120202019201820172016201520142013
Výsledok hospodárenia−218 €−408 €−262 €−203 €−173 €−650 €−647 €−647 €−645 €−72 €
Aktíva spolu46 346 €46 414 €46 722 €46 984 €47 187 €47 839 €48 490 €49 136 €49 783 €49 947 €
Vlastné imanie46 096 €46 314 €46 722 €46 984 €47 187 €47 359 €48 010 €48 656 €49 303 €49 947 €
Podané21. 6. 20224. 3. 20229. 3. 202120. 3. 20207. 3. 201928. 3. 201820. 3. 201730. 3. 201624. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Poľná 4234/9, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
17. 2. 2004 – 9. 12. 2022
18 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Bratislava I · oddiel Sro, vložka 30693/B
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
LAFER Slovakia, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Predmet činnosti

5 ukončených činností · 17. 2. 2004 – 8. 12. 2022

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • výroba a predaj kovových konštrukcií,
  • výroba a predaj kovových skríň na rozvod elektrickej energie,
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 12. 2022 · 5 záznamov

  1. 9. 12. 2022Zánik
  2. 21. 6. 2022Podaná účtovná závierkaza rok 2022
  3. 5. 3. 2022Zmena obchodného menaLAFER Slovakia, s.r.o. v likvidáciipredtým LAFER Slovakia, s.r.o.
  4. 22. 2. 2007Presun sídlaPoľná 4234/9 Senecpredtým Klariská 14 Bratislava
  5. 17. 2. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35875976

LAFER Slovakia, s.r.o. v likvidácii – strata 218 € – IČO 35875976