SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35878673

J.P.M. TRANS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004
IČO
35878673
DIČ
2021799560
Sídlo
Pestovateľská 2, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJaroslav Mikuláš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

J.P.M. TRANS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 15. 3. 2004. Vo vedení firmy: Jaroslav Mikuláš. V roku 2025 mala firma tržby 788 tis. € (−0,2 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať838. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
788 tis. €
Za rok
−0 %
Od 2014
+443 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+36 %2016+22 %2017+23 %2018+18 %2019+32 %2020+4 %2021+9 %2022+28 %2023+8 %2024+9 %2025−0 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,6 %
  • Najlepší rok
    2015, +36 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,4 %
    −1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,9 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,1 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,6 %
    −6,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby788 079 €789 998 €724 592 €669 912 €521 336 €479 456 €460 555 €349 803 €295 846 €240 455 €197 135 €145 108 €—
Výsledok hospodárenia18 733 €30 524 €79 429 €85 126 €83 080 €79 261 €83 033 €70 358 €51 861 €33 937 €14 202 €1 911 €8 268 €
Aktíva spolu876 882 €934 814 €832 270 €579 718 €559 897 €500 626 €474 338 €283 535 €236 216 €143 990 €118 597 €96 534 €108 459 €
Vlastné imanie651 987 €633 753 €603 230 €523 802 €438 673 €355 592 €276 331 €218 370 €148 013 €97 334 €63 398 €49 194 €47 281 €
Podané10. 6. 202623. 6. 202521. 6. 202425. 6. 202329. 3. 202227. 6. 202122. 6. 20201. 6. 20192. 4. 201819. 6. 201726. 3. 201629. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
838. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
6 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021799560
platiteľ od 1. 4. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pestovateľská 2, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 3. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 30983/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2004
  • vybavovanie colnej deklarácie a špedičné služby v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • predaj a nákup cestných motorových vozidiel,od 2004
  • vydavateľská činnosť-vydávanie neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • administratívne práce,od 2004
  • upratovacie práce,od 2004
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025838. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

16 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 16.

História zmien

Posledná zmena 10. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 10. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 8. 2010Nový spoločníkJaroslav Mikuláš, podiel 100 %
  3. 1. 4. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021799560
  4. 15. 3. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35878673

J.P.M. TRANS, s.r.o. – tržby 788 tis. € – IČO 35878673