SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35878720

Multimedia services, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004

predtým Multimedia services, a.s.

IČO
35878720
DIČ
2021792652
Sídlo
Palisády 33, 811 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMartin Bielovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Multimedia services, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 16. 3. 2004. Vo vedení firmy: Martin Bielovič. V roku 2025 mala firma tržby 6,4 mil. € (+30,8 %) a stratu 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2. z 1 285 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
6,4 mil. €
Za rok
+31 %
Od 2013
+206 %
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.2013—2014+27 %2015+8 %2016+6 %2017+1 %2018+3 %2019+43 %2020−1 %2021−9 %2022+23 %2023−1 %2024+0 %2025+31 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,8 %
  • Najlepší rok
    2019, +43 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,7 %
    −6,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,8 %
    −19,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,3 %
    −16,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,8 %
    +2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby6 352 582 €4 855 222 €4 838 947 €4 875 579 €3 972 464 €4 378 884 €4 438 695 €3 102 974 €3 021 461 €3 003 662 €2 831 858 €2 627 014 €2 075 369 €
Výsledok hospodárenia−42 905 €265 306 €386 426 €329 722 €226 123 €556 498 €158 847 €−24 389 €121 619 €−56 461 €58 024 €90 658 €265 €
Aktíva spolu1 880 141 €1 874 397 €1 545 610 €1 196 044 €1 036 728 €1 032 270 €659 639 €521 545 €602 575 €477 831 €510 326 €375 931 €—
Vlastné imanie1 545 844 €1 588 749 €1 323 443 €937 017 €752 815 €599 650 €242 768 €83 921 €108 310 €−13 309 €197 099 €139 075 €—
Podané30. 6. 20265. 6. 202526. 6. 202429. 5. 202320. 6. 202229. 6. 20212. 11. 202017. 6. 201921. 6. 201823. 6. 201721. 6. 201624. 6. 201518. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2. z 1 285 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
44 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2021792652
platiteľ od 1. 7. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palisády 33, 811 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 3. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 49773/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
59120 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Multimedia services, a.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí,od 2007
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti modelingu,od 2007
  • agentúrna činnosť- sprostredkovateľská činnosť v oblasti modelingu a hostelingu v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť,od 2007
  • výroba a predaj zvukovoobrazových záznamov so súhlasom autora,od 2007
  • registrácia internetových domén, ich správa a prevádzkovanie,od 2007
  • návrh a optimalizácia informačných technológií,od 2007
  • zhotovovanie www stránok a ich následná aktivácia,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252. z 1 285
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

34 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 34.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 9. 2022Nový spoločníkLanning Jánošov, podiel 100 %
  3. 18. 12. 2012Presun sídlaPalisády 33 Bratislavapredtým Gorkého 11 Bratislava
  4. 22. 12. 2007Zmena obchodného menaMultimedia services, s. r. o.predtým Multimedia services, a.s.
  5. 22. 12. 2007Zmena právnej formySpoločnosť s ručením obmedzenýmpredtým Akciová spoločnosť
  6. 22. 12. 2007Nový člen vedeniaMartin Bielovič, konateľ
  7. 1. 7. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021792652
  8. 16. 3. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35878720

Multimedia services, s. r. o. – tržby 6,4 mil. € – IČO 35878720