SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35879335

ALCASYS Slovakia, a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 2004

predtým ALCASYS Slovakia, a. s. a 1 ďalší názov

IČO
35879335
DIČ
2021805764
Sídlo
Staré grunty 36, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
firmy v okolí

PredstavenstvoJán Kostka, Ing.+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ALCASYS Slovakia, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves, v registri od 22. 3. 2004. Vo vedení firmy: Ján Kostka,, Radomír Letaši a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 10,2 mil. € (+0,0 %) a zisk 37 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4. z 34 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10,2 mil. €
Za rok
+0 %
Od 2013
+212 %
05 mil.10 mil.15 mil.2013—2014+26 %2015+16 %2016+16 %2017+5 %2018−22 %2019+17 %2020+0 %2021+12 %2022+31 %2023+8 %2024+22 %2025+0 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,0 %
  • Najlepší rok
    2022, +31 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,4 %
    −7,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,2 %
    −24,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,7 %
    −11,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,5 %
    −10,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby10 196 477 €10 196 477 €8 381 255 €7 775 323 €5 914 536 €5 272 249 €5 272 249 €4 524 315 €5 800 608 €5 520 749 €4 773 308 €4 119 622 €3 265 873 €
Výsledok hospodárenia37 476 €815 788 €268 378 €399 943 €64 159 €227 411 €83 779 €43 845 €389 605 €21 999 €139 953 €199 882 €110 618 €
Aktíva spolu5 643 648 €6 985 870 €6 699 544 €5 889 508 €5 313 665 €3 687 350 €3 303 250 €3 205 427 €3 198 415 €4 015 190 €3 058 158 €3 101 084 €2 483 599 €
Vlastné imanie3 188 369 €3 202 087 €3 227 833 €3 097 965 €2 458 256 €2 432 593 €1 938 893 €1 788 807 €1 827 965 €1 402 349 €1 394 524 €1 267 041 €1 137 158 €
Podané30. 3. 202627. 3. 202522. 5. 202429. 3. 202325. 3. 202230. 3. 20218. 4. 202027. 3. 201927. 3. 201816. 3. 201724. 3. 201630. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4. z 34 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021805764
platiteľ od 3. 5. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

6 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2024

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Staré grunty 36, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 3. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 3296/B
Základné imanie
34 000 €
Veľkosť
50 – 99 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6190 Ostatné telekomunikačné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
315700LV59V9TSKZNY59
ACTIVE
Predchádzajúce názvy
ALCASYS Slovakia, a.s · ALCASYS Slovakia, a. s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojovod 2004
  • reklamná a propagačná činnosťod 2004
  • poskytovanie software - predaj hotových výrobkov na základe zmluvy s autoromod 2004
  • montáž, údržba a opravy telekomunikačných zariadeníod 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v rosahu voľnej živnostiod 2004
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné telekomunikačné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
115 zmlúv
spolu 17,5 mil. € · posledná 8. 10. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254. z 34
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné telekomunikačné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 26. 5. 2026 · 16 záznamov

  1. 26. 5. 2026Nový člen vedeniaIng. Stanislav Klimovský, Ing., predstavenstvo
  2. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 19. 12. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Marián Peťko
  4. 19. 12. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Radomír Letaši
  5. 28. 11. 2024Nový člen vedeniaIng. Radomír Letaši, predstavenstvo
  6. 20. 4. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ján Kostka
  7. 20. 4. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Marián Peťko
  8. 20. 4. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Radomír Letaši
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné telekomunikačné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35879335

ALCASYS Slovakia, a.s. – tržby 10,2 mil. € – IČO 35879335