SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35880899

HOTEL SET s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004
IČO
35880899
DIČ
2021810615
Sídlo
Príkopova 6, 831 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJuraj Marko

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HOTEL SET s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 4. 2004. Vo vedení firmy: Juraj Marko. V roku 2025 mala firma tržby 671 tis. € (+6,5 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať150. z 420 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
671 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2014
+89 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+12 %2016+17 %2017+2 %2018+6 %2019+22 %2020−59 %2021−7 %2022+122 %2023+13 %2024+6 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,0 %
  • Najlepší rok
    2022, +122 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,3 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,7 %
    −2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,0 %
    −0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby671 002 €629 879 €593 244 €526 606 €237 127 €254 587 €616 854 €504 748 €477 947 €466 798 €398 548 €354 797 €—
Výsledok hospodárenia10 783 €13 097 €27 870 €37 188 €1 177 €8 681 €40 314 €−8 877 €2 472 €72 668 €44 911 €37 809 €30 297 €
Aktíva spolu188 207 €165 397 €132 013 €98 918 €71 293 €120 300 €76 810 €57 658 €34 943 €28 578 €31 312 €28 203 €29 578 €
Vlastné imanie80 882 €70 099 €57 003 €29 134 €−8 054 €−9 231 €−17 912 €−58 226 €−49 349 €−51 821 €−124 489 €−169 400 €−207 209 €
Podané27. 3. 202622. 4. 20255. 4. 202420. 6. 202330. 6. 202228. 6. 20212. 11. 202030. 6. 201913. 3. 201821. 6. 201723. 3. 201626. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
150. z 420 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021810615
platiteľ od 20. 8. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
6 telefónov · 3 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 4. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 31210/B
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
55100 Hotelové a podobné ubytovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • prenájom priemyselného tovaru,od 2004
  • prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá, slúžiacich na umiestnenie najmenej 5 vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti,od 2004
  • tlmočenie a preklady z/do jazyka anglického, nemeckého, francúzskeho, španielskeho a ruského,od 2004
  • administratívne práce,od 2004
  • údržba zelene,od 2004
  • upratovacie a čistiace práce,od 2004
  • usporiadanie športových, kultúrnych, spoločenských a vzdelávacích podujatí,od 2004
  • reklamná činnosť,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Hotelové a podobné ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 8. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 55100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025150. z 420
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (hotelové a podobné ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 7. 2014Nový spoločníkLEGIUM s. r. o., podiel 100 %
  3. 25. 9. 2012Nový člen vedeniaJuraj Marko, konateľ
  4. 20. 8. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021810615
  5. 2. 4. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia hotelové a podobné ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35880899

HOTEL SET s.r.o. – tržby 671 tis. € – IČO 35880899