SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35884142

JASK-DNO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004
IČO
35884142
DIČ
2021825465
Sídlo
Ľubovnianska 6/3194, 851 07 Bratislava - Petržalka
firmy v okolí

KonateľTomáš Kuric

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JASK-DNO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, v registri od 26. 4. 2004. Vo vedení firmy: Tomáš Kuric. V roku 2025 mala firma tržby 232 tis. € (−15,2 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1801. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
232 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2013
+45 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−31 %2015+47 %2016−6 %2017+41 %2018+48 %2019−2 %2020+6 %2021−12 %2022−6 %2023−5 %2024+6 %2025−15 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,1 %
  • Najlepší rok
    2018, +48 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,3 %
    −18,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,3 %
    −61,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,4 %
    −38,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    41,6 %
    +3,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby231 530 €273 115 €257 872 €270 998 €288 017 €328 477 €310 869 €318 313 €214 617 €152 125 €162 169 €110 672 €160 179 €
Výsledok hospodárenia14 674 €66 418 €46 179 €37 614 €−35 476 €−55 797 €−14 809 €4 604 €3 337 €3 429 €3 226 €939 €3 509 €
Aktíva spolu175 192 €141 381 €76 481 €85 829 €120 612 €187 580 €158 048 €176 080 €189 995 €149 392 €97 185 €43 782 €116 165 €
Vlastné imanie102 261 €87 587 €21 169 €−10 010 €6 252 €41 728 €97 524 €112 355 €36 498 €33 161 €29 993 €26 475 €86 137 €
Podané31. 3. 20265. 3. 202520. 3. 20245. 3. 202313. 3. 202210. 3. 202111. 3. 202027. 2. 201917. 3. 201810. 3. 201720. 3. 201619. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1801. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021825465
platiteľ od 1. 6. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ľubovnianska 6/3194, 851 07 Bratislava - Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 4. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 31550/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava - Petržalka.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava,od 2004
  • vnútroštátna texislužba,od 2004
  • vnútroštátna nákladná cestná doprava,od 2004
  • zámočníctvo,od 2004
  • podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi,od 2004
  • pomocné práce pri stavbe-sekacie, búracie a kopacie,od 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby,od 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 49 tis. € · posledná 15. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251801. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 12. 2020Nový spoločníkTomáš Kuric, podiel 100 %
  3. 18. 9. 2015Presun sídlaĽubovnianska 6/3194 Bratislava - Petržalkapredtým Roľnícka 298 Bratislava
  4. 28. 11. 2014Nový člen vedeniaTomáš Kuric, konateľ
  5. 1. 6. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021825465
  6. 26. 4. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35884142

JASK-DNO, s.r.o. – tržby 232 tis. € – IČO 35884142