SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35889462

Val.Com.Slovakia, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004
IČO
35889462
DIČ
2021837884
Sídlo
Hrachová 12, 821 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Roman Valovič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 10. 6. 2004. Vo vedení firmy: Roman Valovič a Jozef Valovič. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (+12,1 %) a zisk 95 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať39. z 1 275 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
+12 %
Od 2013
+149 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−8 %2015−27 %2016+27 %2017+44 %2018+19 %2019+28 %2020−65 %2021−31 %2022+259 %2023+37 %2024+1 %2025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +259 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,4 %
    −4,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,4 %
    −5,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,0 %
    −4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,8 %
    +8,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 487 452 €1 326 480 €1 319 020 €964 091 €268 557 €389 324 €1 122 801 €876 854 €737 324 €511 369 €402 205 €549 625 €596 601 €
Výsledok hospodárenia94 862 €146 810 €333 470 €105 874 €−79 344 €67 274 €233 802 €187 228 €143 398 €79 753 €24 852 €5 741 €−66 542 €
Aktíva spolu1 891 615 €1 611 297 €1 233 233 €1 028 897 €968 009 €1 160 716 €988 454 €1 023 272 €693 305 €289 784 €187 427 €130 034 €178 166 €
Vlastné imanie911 010 €906 149 €847 223 €534 433 €428 559 €522 903 €475 629 €430 985 €243 757 €100 359 €20 607 €−193 403 €−199 143 €
Podané6. 3. 202626. 3. 202524. 4. 202429. 5. 202315. 3. 202230. 3. 20216. 3. 20205. 3. 20199. 3. 20183. 3. 201723. 2. 201625. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
39. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021837884
platiteľ od 1. 2. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hrachová 12, 821 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 6. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 32073/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Záložné práva

2 záznamy v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností · 9 ukončených činností

  • - prieskum trhu,od 2004
  • - záhradnícke práce,od 2004
  • - údržba trávnatých plôch,od 2004
  • - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • - reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • - čistiace a upratovacie služby,od 2004
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),od 2004
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 27. 7. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202539. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 12. 2024Záložné právoveriteľ: Tatra banka
  3. 5. 8. 2024Záložné právoveriteľ: Tatra banka
  4. 5. 8. 2022Nový spoločníkIng. Roman Valovič, podiel 50 %
  5. 5. 8. 2022Nový spoločníkIng. Alexandra Valovičová, podiel 25 %
  6. 29. 4. 2015Nový spoločníkPaedDr. Jozef Valovič, podiel 25 %
  7. 31. 3. 2015Nový člen vedeniaPaedDr. Jozef Valovič, konateľ
  8. 12. 4. 2012Presun sídlaHrachová 12 Bratislavapredtým Hrachová 16/C Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35889462

Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 35889462