SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35895489

PANCO, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Chorvátsky Grob · od 2004
IČO
35895489
DIČ
2021858443
Sídlo
Triblavinská 1020/19, 900 25 Chorvátsky Grob
firmy v okolí

KonateľPetra Pancáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PANCO, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorvátsky Grob, v registri od 4. 8. 2004. Vo vedení firmy: Petra Pancáková a Tomáš Pancák. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+82,4 %) a zisk 161 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať37. z 1 431 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+82 %
Od 2013
+1036 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+33 %2015+113 %2016+5 %2017+28 %2018+9 %2019−16 %2020−3 %2021+40 %2022+7 %2023+61 %2024−25 %2025+82 %
  • Priemerný rast ročne
    +22,5 %
  • Najlepší rok
    2015, +113 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,8 %
    +10,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    50,0 %
    +42,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    25,5 %
    +20,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,9 %
    +12,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 088 330 €596 709 €791 950 €491 758 €457 601 €327 733 €336 685 €400 140 €366 019 €285 497 €272 256 €127 775 €95 773 €
Výsledok hospodárenia160 635 €26 764 €126 654 €38 227 €37 160 €27 934 €16 592 €41 157 €38 946 €29 756 €31 741 €18 055 €1 376 €
Aktíva spolu629 047 €574 611 €659 279 €518 843 €495 351 €338 594 €280 582 €307 193 €195 525 €154 034 €167 815 €101 825 €63 821 €
Vlastné imanie321 418 €364 027 €375 532 €273 972 €235 745 €226 176 €198 242 €181 650 €140 494 €101 548 €71 791 €49 272 €31 217 €
Podané30. 6. 202631. 3. 20251. 7. 202429. 6. 202314. 6. 202213. 6. 202130. 6. 202026. 6. 20191. 7. 201827. 6. 201729. 6. 201610. 6. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
37. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
49 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021858443
platiteľ od 1. 2. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Triblavinská 1020/19, 900 25 Chorvátsky Grob
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 8. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 32663/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Chorvátsky Grob.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • - prieskum trhu,od 2004
  • - inžinierska činnosť, okrem vybraných činností vo výstavbe,od 2004
  • - poskytovanie software, predaj hotových programov na základe dohody s autorom,od 2004
  • - kúpa a predaj hardware,od 2004
  • - prípravné práce pre stavbu,od 2004
  • - opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov a elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť,od 2004
  • - poradenská a konzultačná činnosť,od 2004
  • - vedenie účtovníctva,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202537. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 12. 2025Zápis konečného užívateľa výhodPetra Pancáková
  3. 30. 12. 2025Zápis konečného užívateľa výhodTomáš Pancák
  4. 12. 10. 2021Nový spoločníkPetra Pancáková, podiel 50 %
  5. 20. 1. 2016Nový člen vedeniaTomáš Pancák, konateľ
  6. 28. 1. 2010Nový spoločníkTomáš Pancák, podiel 50 %
  7. 1. 2. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021858443
  8. 4. 8. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35895489

PANCO, spol. s r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 35895489