SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35901110

FERCAM Slovakia, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004

predtým Panteon, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
35901110
DIČ
2021900804
Sídlo
Staviteľská 7, 831 04 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľPeter Manas

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FERCAM Slovakia, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 23. 9. 2004. Vo vedení firmy: Peter Manas. V roku 2025 mala firma tržby 21,4 mil. € (−4,5 %) a zisk 707 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13. z 1 038 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
21,4 mil. €
Za rok
−4 %
Od 2013
+1049 %
010 mil.20 mil.30 mil.2013—2014×8,12015−9 %2016+9 %2017−14 %2018+32 %2019+4 %2020+1 %2021+6 %2022−7 %2023+14 %2024+13 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    +22,6 %
  • Najlepší rok
    2014, ×8,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,3 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    80,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,7 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,9 %
    −5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby21 394 070 €22 391 114 €19 828 212 €17 386 755 €18 777 411 €17 770 202 €17 607 385 €16 891 776 €12 761 994 €14 860 595 €13 665 180 €15 087 391 €1 861 963 €
Výsledok hospodárenia706 701 €563 854 €49 796 €−457 175 €8 897 €−746 344 €−522 385 €5 827 €43 757 €272 532 €660 048 €−171 515 €−78 877 €
Aktíva spolu12 295 044 €13 668 168 €13 418 535 €10 485 911 €13 702 971 €10 889 994 €11 505 306 €11 576 276 €7 761 946 €8 837 938 €8 466 341 €8 063 617 €12 870 882 €
Vlastné imanie873 177 €166 475 €−397 379 €−447 175 €−993 913 €−1 002 810 €−256 467 €265 918 €260 091 €216 334 €−56 198 €−716 247 €−544 731 €
Podané29. 6. 202628. 3. 20252. 4. 202429. 3. 202318. 3. 202225. 3. 20213. 6. 202029. 3. 20193. 4. 201830. 3. 201728. 6. 201630. 3. 201514. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13. z 1 038 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
31 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021900804
platiteľ od 11. 4. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Staviteľská 7, 831 04 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 9. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 33226/B
Veľkosť
150 – 199 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4941 Nákladná cestná doprava
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
PREWEST, s.r.o. · Panteon, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prieskum trhu,od 2004
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu,od 2004
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2004
  • činnosť colného deklaranta,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4941), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202513. z 1 038
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 3. 2026Nový spoločníkFercam SB S.r.l., podiel 100 %
  3. 7. 5. 2020Presun sídlaStaviteľská 7 Bratislava - mestská časť Račapredtým Vajnorská 135 Bratislava
  4. 1. 7. 2013Nový člen vedeniaPeter Manas, konateľ
  5. 1. 5. 2009Presun sídlaVajnorská 135 Bratislavapredtým Staviteľská 7 Bratislava
  6. 11. 4. 2006Registrácia za platiteľa DPHSK2021900804
  7. 1. 2. 2006Zmena obchodného menaFERCAM Slovakia, s.r.o.predtým PREWEST, s.r.o.
  8. 1. 2. 2006Presun sídlaStaviteľská 7 Bratislavapredtým Panská 9 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35901110

FERCAM Slovakia, s.r.o. – tržby 21,4 mil. € – IČO 35901110