SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35901284

ENVIRO SYSTEM, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2004
IČO
35901284
DIČ
2021889474
Sídlo
Piaristická 276/46, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľMilan Vydarený

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ENVIRO SYSTEM, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 1. 10. 2004. Vo vedení firmy: Milan Vydarený. V roku 2025 mala firma tržby 18 tis. € (−52,1 %) a stratu 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať768. z 943 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
18 tis. €
Za rok
−52 %
Od 2014
−26 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+105 %2016−35 %2017−69 %2018×4,12019−16 %2020−66 %2021+97 %2022−22 %2023+41 %2024+53 %2025−52 %
  • Najlepší rok
    2018, ×4,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -57,8 %
    −66,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -31,3 %
    −40,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,9 %
    +28,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby18 205 €38 032 €24 920 €17 716 €22 683 €11 514 €34 368 €41 002 €10 088 €32 756 €50 222 €24 470 €—
Výsledok hospodárenia−10 516 €3 165 €9 255 €231 €2 725 €−6 715 €−2 586 €5 534 €−12 499 €5 983 €7 855 €−11 732 €−330 €
Aktíva spolu33 621 €35 876 €24 169 €16 007 €23 699 €20 639 €27 724 €16 071 €12 995 €35 732 €23 556 €15 488 €12 520 €
Vlastné imanie4 055 €14 571 €11 406 €2 152 €1 920 €−805 €5 910 €8 496 €−5 038 €7 461 €1 478 €−16 377 €−4 644 €
Podané26. 2. 202620. 3. 20252. 4. 202416. 3. 20234. 4. 202215. 6. 202126. 3. 20204. 3. 201929. 6. 201820. 6. 201729. 6. 201628. 6. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
768. z 943 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2021889474
platiteľ od 1. 11. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Piaristická 276/46, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 10. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 47531/R
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
71129 Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • administratívne a kresliace práce,od 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod,od 2004
  • prekladateľské a tlmočnícke služby z a do jazyka nemeckého a anglického,od 2004
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • výroba, rozmnožovanie a poskytovanie audio, video datových a multimediálnych záznamov na základe zmluvy s autorom,od 2004
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2004
  • automatizované spracovanie dát,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71129), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025768. z 943
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

113 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 113.

História zmien

Posledná zmena 26. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 9. 2024Presun sídlaPiaristická 276/46 Trenčínpredtým Košická 37 Bratislava
  3. 18. 10. 2019Nový spoločníkMilan Vydarený, podiel 100 %
  4. 1. 10. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35901284

ENVIRO SYSTEM, spol. s r.o. – tržby 18 tis. € – IČO 35901284