SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35905727

DANIX media, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004
IČO
35905727
DIČ
2021896998
Sídlo
Miletičova 5B, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľPavol Štauder

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DANIX media, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 29. 10. 2004. Vo vedení firmy: Pavol Štauder. V roku 2025 mala firma tržby 486 tis. € (−24,5 %) a stratu 56 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať433. z 3 141 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
486 tis. €
Za rok
−24 %
Od 2013
−67 %
01 mil.2 mil.2013—2014−33 %2015+18 %2016+35 %2017−20 %2018−9 %2019+19 %2020−4 %2021−8 %2022−5 %2023−30 %2024−18 %2025−24 %
  • Priemerný rast ročne
    −8,7 %
  • Najlepší rok
    2016, +35 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -11,4 %
    −16,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -11,3 %
    −17,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -6,0 %
    −9,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,4 %
    +1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby486 109 €643 840 €788 039 €1 117 827 €1 172 685 €1 273 904 €1 325 620 €1 117 343 €1 228 198 €1 535 496 €1 141 219 €971 066 €1 455 281 €
Výsledok hospodárenia−55 644 €34 127 €38 601 €39 887 €50 697 €61 543 €45 679 €55 016 €36 246 €27 682 €24 360 €3 297 €32 862 €
Aktíva spolu920 665 €997 786 €1 104 547 €1 212 364 €1 214 234 €1 496 641 €1 732 427 €1 406 083 €1 199 524 €1 216 646 €712 302 €750 342 €981 922 €
Vlastné imanie493 890 €549 533 €515 406 €476 805 €573 671 €522 974 €461 431 €415 752 €260 736 €230 260 €161 558 €137 197 €227 482 €
Podané30. 3. 202628. 3. 202520. 6. 202426. 6. 202321. 6. 202218. 6. 202123. 6. 202014. 6. 201928. 6. 20189. 6. 201722. 6. 201623. 3. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
433. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021896998
platiteľ od 8. 11. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Miletičova 5B, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 10. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 33657/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva4. 4. 2023
    veriteľ neuvedený
    11728/2023

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • technické služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2004
  • producentská činnosť v oblasti videotvorby,od 2004
  • prípravné práce pre stavbu - búracie, zemné, a výkopové práce,od 2004
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov a výpočtovej techniky,od 2004
  • leasing v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • poradenská činnosť k technickému vybaveniu počítača (hardware),od 2004
  • poradenská služba a poskytovanie softwarového vybavenia na základe dohody s autorom,od 2004
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 46 tis. € · posledná 22. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec PotvoriceZmluva o dielo č. 1-202646 tis. €22. 7. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025433. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

73 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 73.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 10. 2024Zápis konečného užívateľa výhodPavol Štauder
  3. 8. 10. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodPavol Štauder
  4. 4. 4. 2023Záložné právo
  5. 15. 12. 2022Nový spoločníkPavol Štauder, podiel 100 %
  6. 14. 10. 2020Zápis konečného užívateľa výhodPavol Štauder
  7. 16. 3. 2018Presun sídlaMiletičova 5B Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Drotárska cesta 102 14 Bratislava
  8. 31. 8. 2012Presun sídlaDrotárska cesta 102 14 Bratislavapredtým Ventúrska 14 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35905727

DANIX media, s.r.o. – tržby 486 tis. € – IČO 35905727