SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35908238

M Motors SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004
IČO
35908238
DIČ
2021901882
Sídlo
Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľElias Drakopoulos

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M Motors SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 23. 11. 2004. Vo vedení firmy: Elias Drakopoulos. V roku 2025 mala firma tržby 6,8 mil. € (−18,5 %) a stratu 160 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať16. z 33 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
6,8 mil. €
Za rok
−18 %
Od 2013
−46 %
010 mil.20 mil.30 mil.2013—2014+44 %2017+51 %2018−2 %2019−8 %2020−19 %2021−53 %2022−7 %2023+116 %2024−56 %2025−18 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +116 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,3 %
    −7,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -17,6 %
    −41,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,9 %
    −24,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,0 %
    +55,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby6 808 877 €8 350 750 €18 800 358 €8 708 104 €9 368 256 €20 013 078 €24 721 173 €26 816 744 €27 446 906 €——18 149 888 €12 608 075 €
Výsledok hospodárenia−159 986 €395 258 €−519 221 €166 962 €403 061 €380 002 €413 494 €410 513 €480 494 €733 490 €—456 564 €136 129 €
Aktíva spolu3 241 069 €1 993 912 €3 223 359 €3 256 102 €2 477 097 €1 912 331 €1 976 517 €5 278 413 €7 180 169 €3 991 443 €3 463 706 €2 429 807 €—
Vlastné imanie906 674 €1 666 659 €1 271 402 €1 790 623 €1 623 662 €1 220 601 €840 599 €427 105 €2 966 592 €2 485 648 €—954 974 €—
Podané8. 7. 202630. 9. 20252. 9. 202427. 8. 202427. 8. 202424. 11. 202310. 8. 202019. 6. 20198. 6. 201815. 6. 201727. 6. 201629. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
16. z 33 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021901882
platiteľ od 1. 12. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 11. 2004
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 33890/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4671 Veľkoobchod s motorovými vozidlami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • - leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • - autolakovačské práce,od 2004
  • - administratívne práce,od 2004
  • - čistenie interiérov motorových vozidiel,od 2004
  • - pneuservis,od 2004
  • - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • - prenájom motorových vozidiel,od 2004
  • - reklamná a propagačná činnosť,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s motorovými vozidlami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 8 tis. € · posledná 26. 9. 2011

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4671), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202516. z 33
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s motorovými vozidlami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 7. 2026 · 4 záznamy

  1. 8. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2026Nový člen vedeniaElias Drakopoulos, konateľ
  3. 26. 2. 2026Nový spoločníkAutoBinck Car Distribution Holding B. V., podiel 100 %
  4. 23. 11. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s motorovými vozidlami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35908238

M Motors SK s.r.o. – tržby 6,8 mil. € – IČO 35908238