SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35909218

HAMIKA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004
IČO
35909218
DIČ
2021910704
Sídlo
Nám. Sv. Františka 6, 841 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľRNDr. Štefan Pjaták+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HAMIKA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 12. 2004. Vo vedení firmy: Štefan Pjaták a Anna Pjatáková. V roku 2025 mala firma tržby 1 mil. € (+18,1 %) a zisk 793 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať459. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 mil. €
Za rok
+18 %
Od 2014
−11 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−15 %2017−58 %2018+25 %2019+13 %2020+27 %2021+2 %2022+3 %2023−2 %2024+13 %2025+18 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,0 %
  • Najlepší rok
    2020, +27 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,7 %
    −18,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    −7,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,3 %
    −2,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 029 058 €871 461 €773 320 €788 126 €762 268 €743 883 €587 741 €521 110 €418 527 €—987 504 €1 155 313 €—
Výsledok hospodárenia793 €21 115 €21 232 €31 969 €29 124 €39 182 €13 971 €12 511 €−1 783 €10 723 €42 872 €35 935 €26 099 €
Aktíva spolu261 008 €276 962 €234 149 €251 061 €250 226 €328 490 €217 956 €260 702 €269 935 €244 984 €242 191 €252 471 €263 938 €
Vlastné imanie111 537 €110 744 €89 629 €190 971 €221 897 €218 872 €179 689 €165 736 €153 226 €155 009 €144 286 €101 413 €65 478 €
Podané19. 2. 202615. 3. 20259. 3. 202419. 3. 202319. 3. 202222. 3. 20217. 3. 20202. 3. 201920. 2. 20187. 3. 201712. 2. 201614. 3. 201516. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
459. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021910704
platiteľ od 15. 12. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
3 telefóny firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. Sv. Františka 6, 841 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 12. 2004
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 33972/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb,od 2004
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • prieskum trhu,od 2004
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni so zabezpečením individuálne pripravovaných liekov,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
posledná 29. 6. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025459. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 19. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Anna Pjatáková
  3. 17. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodRNDr. Štefan Pjaták
  4. 26. 11. 2022Nový spoločníkMgr. Anna Pjatáková, podiel 50 %
  5. 5. 11. 2022Nový spoločníkRNDr. Štefan Pjaták, podiel 50 %
  6. 12. 5. 2007Presun sídlaNám. Sv. Františka 6 Bratislavapredtým Pribišova 6 Bratislava
  7. 2. 12. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35909218

HAMIKA s.r.o. – tržby 1,0 mil. € – IČO 35909218