SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35912154

MEDICIS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2004
IČO
35912154
DIČ
2021927666
Sídlo
Mojmírova 111/4, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľMUDr. JUDr. Daniela Kňaze Doležalová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MEDICIS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 16. 12. 2004. Vo vedení firmy: Daniela Kňaze Doležalová. V roku 2025 mala firma tržby 57 tis. € (−75,0 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať187. z 205 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
57 tis. €
Za rok
−75 %
Od 2013
−51 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+8 %2015−12 %2016+2 %2017+17 %2018−14 %2019+7 %2020+1 %2021−3 %2022+17 %2023+20 %2024+36 %2025−75 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,7 %
  • Najlepší rok
    2024, +36 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,4 %
    +15,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    8,0 %
    +9,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    93,9 %
    −7,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby56 515 €225 996 €165 804 €137 966 €117 791 €121 558 €119 862 €112 390 €130 985 €111 510 €109 675 €124 205 €114 611 €
Výsledok hospodárenia8 135 €−1 878 €27 €−1 624 €−210 €1 091 €−1 124 €−2 439 €−364 €796 €2 214 €−828 €−225 €
Aktíva spolu102 197 €119 725 €124 752 €110 238 €110 674 €110 603 €106 074 €107 023 €114 300 €123 179 €109 880 €113 515 €119 096 €
Vlastné imanie6 219 €−1 916 €−38 €−65 €1 559 €1 769 €677 €1 802 €4 240 €4 605 €3 809 €1 595 €2 422 €
Podané28. 6. 202629. 6. 202519. 6. 202428. 6. 202327. 4. 202222. 3. 20218. 4. 202119. 3. 201929. 3. 201830. 3. 201724. 3. 201626. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
187. z 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mojmírova 111/4, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 12. 2004
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 15578/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8621 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • organizovanie kurzov a školeníod 2004
  • kancelárske a sekretárske službyod 2004
  • reklamná a poradenská činnosťod 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení, v ambulancii základného špecializačného odboru - všeobecné lekárstvood 2005
  • vykonávanie činnosti pracovnej zdravotnej službyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
50 zmlúv
spolu 6 tis. € · posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s.Uznanie záväzku a dohoda o jeho splácaní č. 3/20245 tis. €29. 10. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—17. 10. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Ministerstvo zdravotníctva SRZmluva o spolupráci č. 798/2024—24. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8621), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025187. z 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 8. 2026 · 4 záznamy

  1. 22. 8. 2026Nový spoločníkMUDr. Daniela Kňaze Doležalová, podiel 100 %
  2. 12. 8. 2026Nový člen vedeniaMUDr. JUDr. Daniela Kňaze Doležalová, konateľ
  3. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 16. 12. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35912154

MEDICIS s.r.o. – tržby 57 tis. € – IČO 35912154