SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35914149

BM MEDICUS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stupava · od 2004
IČO
35914149
DIČ
2021948951
Sídlo
Zdravotnícka 1, 900 31 Stupava
firmy v okolí

KonateľMUDr. Emília Erdélyiová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BM MEDICUS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, v registri od 23. 12. 2004. Vo vedení firmy: Emília Erdélyiová a Vojtech Erdélyi. V roku 2025 mala firma tržby 171 tis. € (−2,1 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1256. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
171 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2013
+125 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−1 %2015−8 %2016+16 %2017+12 %2018−6 %2019+33 %2020−3 %2021+14 %2022+5 %2023+15 %2024+17 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,0 %
  • Najlepší rok
    2019, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,5 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,5 %
    −7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,8 %
    −6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,0 %
    −4,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby171 196 €174 863 €149 059 €130 050 €124 030 €109 138 €112 258 €84 282 €90 015 €80 681 €69 610 €75 468 €76 144 €
Výsledok hospodárenia18 050 €17 518 €11 128 €13 541 €11 768 €18 395 €7 857 €2 698 €3 829 €2 875 €2 289 €2 707 €171 €
Aktíva spolu141 251 €92 476 €99 761 €135 141 €81 899 €71 544 €58 414 €33 282 €30 931 €28 001 €23 197 €23 999 €22 129 €
Vlastné imanie134 145 €83 588 €91 516 €80 338 €66 796 €55 028 €36 634 €28 776 €27 339 €23 709 €20 835 €19 541 €17 675 €
Podané28. 6. 202626. 6. 202522. 4. 202416. 5. 202313. 6. 202210. 6. 202128. 5. 202026. 3. 201928. 3. 201815. 3. 201724. 3. 201625. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1256. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zdravotnícka 1, 900 31 Stupava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 12. 2004
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 34284/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stupava.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2004
  • factoring a forfaiting,od 2004
  • prenájom strojov a prístrojov,od 2004
  • prieskum trhu a verejnej mienky, marketing,od 2004
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • organizačno - technické zabezpečenie seminárov, školení, kurzov a vzdelávacích podujatí,od 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
41 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—18. 4. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251256. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 5. 2009Nový spoločníkMUDr. Emília Erdélyiová, podiel 70 %
  3. 20. 5. 2009Nový spoločníkMUDr. Vojtech Erdélyi, podiel 30 %
  4. 23. 12. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35914149

BM MEDICUS s.r.o. – tržby 171 tis. € – IČO 35914149